Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Usurna

Usurna

Usurna

Královna Krubery.

Sezóny 3
2016 - 2018

Před stovkami let se Usurna stala královnou Krubery a vládla železnou pěstí. Své poddané cvičila a hodlala je využít k tomu, aby po boku Gunmara ovládla svět. Kdysi byl její lid ochráncem Gunmarova oka, jednoho z kamenů, který je svázán s jeho životem. Nicméně ten Gumm-Gummové od Krubery ukradli, ale je možné, že jim ho Usurna vydala dobrovolně.

Jednoho dne věnovala mladého AAARRRGGHHa!!! a pár jeho přátel Gunmarovi do Gumm-Gummské armády, aby mu ukázala, jak může být Krubera užitečná. AAARRRGGHH!!! si však celou dobu myslel, že jej unesli.


Usurna se jeví jako mírumilovná vládkyně, která je vůči všemu podezíravá. Také projevuje velký zájem o svoje poddané. Později je však odhaleno, že to všechno jen hrála a ve skutečnosti je zlá, manipulativní a zákeřná tyranka stejně jako Gunmar.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás