TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Rozhovor s Mandy Moore o seriálu

Rozhovor s Mandy Moore o seriálu

Pokud je postava Elijiaha Woodse, Beck, základním kamenem vzpoury v novém animovaném seriálu TRON: Uprising, pak jejím srdcem je jednoznačně jeho společnice Mara. A to se zdá být přesně to, co přitáhlo herečku a zpěvačku Mandy Moore k této roli. Moore, která v posledních letech propůjčila svůj hlas ve dvou animovaných filmech, a také působila jako Lois Lanová se připojí k Woodovi v Síti v boji proti temnotě.

0 0
12.6.2012

MTV Geek: Povězte nám o seriálu TRON: Uprising. Co vás na tomto seriálu přitahuje nejvíce?

Mandy Moore:Seriál mě přitahoval, aniž bych vlastně věděla, o co ve skutečnosti jde. Ale můj manžel byl velký fanda TRONa a já jsem si egoisticky chtěla doma nahrabat nějaké plusové body, vůbec jsem si nemyslela, že bych mohla skončit jako jedna z postav.

Ale když jsem se zúčastnila castingu a potkala jsem Charlieho (Charlie Bean, režisér), scénáristy, producenty a kdo ví koho ještě, byla jsem skutečně ohromena z celkové estetické stránky seriálu. Animace a vesmír, který se chystali vytvořit, mi připadaly jako něco, co jsem ještě nikdy v životě neviděla – je to něco neobvyklého. Připadalo mi to opravdu nádherné a tak jiné. Byla jsem opravdu nadšená a zároveň poctěná, že mohu být součástí hereckého obsazení.

MTV Geek: Co vaše postava, Mara?

Mandy Moore: Na Marě se mi opravdu líbí, že to je inspirativní mladá žena. Je to rozhodně někdo, ke komu se vyplatí vzhlížet, je skvělá. Je temperamentní, sebejistá, odvážná a má také velké srdce. Mara je oddaný přítel a jak se celý seriál bude vyvíjet, sami poznáte, že je se sebou čím dál více spokojená a čím dál tím více se jí zamlouvá její nová role velitelky.

A její kostým je prostě dokonalý.

MTV Geek: Zdá se, že se Uprising hodně zabývá tématem, jak jsou lidé ovlivněni myšlenkami a jejich šířením. Jak do toho přesně zapadá Mara?

Mandy Moore: Když se na začátku seriálu seznámíte s postavami a armáda generála Kesslera nám tak trochu zabere město. Mimo to, že jsou všichni zmatení a ohromeni, řekla bych, že až se příběh začne vyvíjet, uvidíte, že Mara není někdo, kdo by se nechal zastrašit. Začne se jí líbit myšlenka uprchlíka nebo spíše civilní stráže. A je odhodlaná postavit se za správnou věc a hájit své město jako tento nový maskovaný samaritán.

Takže si myslím, že je to taková nekompromisní osoba, pokud se jedná o správnou věc a nenechá se ovlivnit myšlenkami, které šíří tento nový režim.

MTV Geek: Jaké rozhovory jste vedla s tvůrci nebo dokonce i ostatními herci, kteří se podíleli na seriálu, ohledně vašich postav, před zahájením práce na seriálu?

Mandy Moore: Před začátkem toho moc neproběhlo. Šli jsme do toho po hlavě. S animovanými projekty není vyloženě nutné něco projednávat. Není to, jako kdybych byla přivedena do tohoto světa a mohla jsem sledovat, jak se příběh pomalu rozvíjí, muselo se to stát pomocí mé představivosti.

Ale proto je důležité pracovat se skvělou partou lidí a teď tomu nebylo jinak. Tím chci říct, Charlie byl skvělý. Před každým nahráváním mi dobře vše popsal a vysvětlil. Ve světě TRONa, ani ve slovní zásobě, která se v TRONovi objevuje, nejsem moc zběhlá. Všechno mi krásně vysvětlil a byl neuvěřitelně nápomocný.

Spousta toho je také ve scénáři, a aby bylo možné sledovat vývoj postavy v průběhu série, tak to je celkem logické.

MTV Geek: Co pro vás znamená, že vaše i všechny ostatní postavy jsou programy? Ovlivňuje to vaši představu o postavě?

Mandy Moore: Koukala jsem se na ní jako na další druh postavy. Má svou funkci, práci, smysl žití, ale já ji osobně vidím jako člověka žijícího ve městě, stejně jako kdokoli jiný. Musí být dobrá v tom, co dělá. Patří do party přátel, kteří spolu pracují, dělají společně různé věci a zdá se, že žijí celkem spokojeným životem, navzdory tomu, co se děje na začátku příběhu.

Nepřemýšlela jsem nad tím, že by se jednalo o nějakou Síť a tak, nekonečnou propast ve vesmíru. Taky jsme to brala tak trochu na lehkou váhu, protože ke konci mi to začalo připadat skutečné.

MTV Geek: Takže jste se snažila najít Mařinu lidskou stránku?

Mandy Moore: Zajisté. Jinak bych byla úplně ztracená. Řekla bych, že to musí obsahovat jakýsi nádech lidskosti. Lidé k tomu musejí mít nějaký vztah.

MTV Geek: Co vás na světě TRONa zaujalo nejvíce? Donutilo vás něco vyhledat a dovědět se o filmech, komiksech nebo hrách?

Mandy Moore: Řekla bych, že mě to zaujme, až se podívám na celou sérii. Nedávno jsem viděla prolog, pilotní epizodu (Beckův začátek) a bylo to úžasné. Když střídavě pracujete rok a půl na něčem takovém, pokaždé když se podíváte na celkový produkt, je to vždycky inspirující.

A řekla bych, že se to všechno ke konci hezky propojí, takže si myslím, že budu mít ve světě TRONa přehled.

MTV Geek: Zmínila jste se, že ohledně Uprisng jste se musela spoléhat na to, co je napsáno, k pochopení své postavy. Připadá vám to stejné jako u vašich ostatních rolí, že musíte poznat svoji postavu na základě scénáře a možná i nákresů?

Mandy Moore: Zajisté. Řekla bych, že je to jediné, na co můžete opravdu spoléhat. Opravdu se mi to líbilo. Líbila se mi ta výzva, čistě se spoléhat na svou představivost a pak trocha dohledu od režiséra a scénáristů. Líbilo se mi to, pro takové výzvy jsem stvořená.

MTV Geek: V prologu můžeme vidět, že se Beck objevuje ve velkém počtu akčních scén. Dostane se Mara taky do akce?

Mandy Moore: Ano, dostane se do akce. Po několika epizodách bude Ablem dosazena do funkce velitelky. Věci se jí sice trochu vymknou z rukou, ale všechno zvládne. Řekla bych, že si uvědomuje, že má na to být velitelkou, což je celkem příjemné sledovat.

MTV Geek: Beck se v prologu tak trochu podobá Batmanovi, co se týče dvojí identity. Má to nějaký vliv k jeho vztahu k Maře ve zbytku série?

Mandy Moore: Ano, má. Mara se zamiluje do odpadlíka, aniž by si uvědomila, že se jedná o Becka, jejího nejlepšího přítele. Což přispěje k zajímavému odhalení ke konci.

MTV Geek: Jaká další práce jako dabérka vás čeká, o které byste mohla něco prozradit?

Mám v plánu další projekt od společnosti Disney, pod názvem Sheriff Callie’s Wild West. Název se již několikrát měnil, ale jsem si jistá, že se to bude tak jmenovat. Jedná se o seriál pro děti a já tam mám zpívat, což je celkem sranda. Spousta roztomilých písniček v každé epizodě.

Na tomto jsem pracovala společně s TRONem. Od Untangled, ke TRONovi a nakonec Sheriff Callie’s Wild West

MTV Geek: Takže s vámi společnost Disney jednala dobře?

Mandy Moore: Ano! Není třeba cokoli dodávat. Jsem jejich fanynka.

Get More: MTV Shows

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama