True Blood (Pravá krev) 7 nových postav

7 nových postav

7 nových postav

Před několika dny byly ohlášeny castingy ke čtvrté, páté a šesté epizodě. V nich se hledá 7 herců pro 7 nových postav, z nichž některé sice nebudou mít příliš velký význam, ale minimálně jedna vypadá rozhodně zajímavě.


0 0
11.3.2013

Pokud náš web sledujete pravidelně, určitě jste si všimli, že v pravém boxu aktualizujeme informace o názvech epizod a kompletujeme rozcestník informací k 6. sérii. Postupně si teď tedy povíme, na koho se budeme moci ve čtvrté, páté a šesté epizodě těšit.

6×04 I'm Your Man


Zde zmíníme 2 mužské postavy, které se pravděpodobně objeví i v epizodách dalších, přestože jejich role nebudou příliš velké. Jednou z nich je velitel týmu LAVTF (Louisiana Vampire Task Force?), který je připraven zaútočit se svým týmem na svůj domov (tedy asi Louisianu, možná rovnou Bon Temps). Tou druhou postavou je velitel ochranky, o kterého se začne zajímat jeho šéf poté, co jej navštíví upír. Abychom řekli pravdu, nejsme z toho příliš moudří.

6×05 F*** the Pain Away

V této epizodě uvidíme Finna, vězeňského psychiatra, kterého možná uvidíme i v dalších dílech. Dalším mužem v pořadí bude Justin, Terryho přítel z války, který bude překvapený, když se mu Terry ozve. V této a pak ještě jedné epizodě se setkáme s Jenny. O té by se mohlo mluvit jako o možné Alcidově vlkodlačí krátké známosti. Posledním nováčkem této epizoda pak bude žena jménem Somchai – krásná Thajka, která vede terapie pro upíry.

6×06 Do You Feel Me?

V druhé polovině 6. řady se setkáme s upírem jménem James (původně Wes), ze kterého se upír stal v 70. letech minulého století, když mu bylo kolem dvaceti let. Má být přitažlivý, sexy, chápavý, ochranářský a musí umět hrát na kytaru. Figurovat bude hlavně v milostném trojúhelníku s Jasonem a dalším upírem (Jessica? Steve?), který však nebyl jmenován. Jamese uvidíme ke konci celé série celkem často. A poslední spoiler k této postavě vám raději skryjeme, ať si jej přečtete na vlastní nebezpečí:

James se objeví i v 7. sérii, pokud si ji HBO objedná. Jeho postava tedy do konce této série určitě nezemře a v další řadě už by se měl objevovat častěji.

Diskuze /1

RoseBlaken

wow, no jsem na to zvědavá :) Už aby to zase vysílali,.

28.3.2013 | 14:31:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E10: Thank You

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky k 7. sérii pro vás překládají @iHyi, @phoebess a Pam.

Titulky překládáme na verze:

True Blood S07E10 HDTV x264 KILLERS
True Blood S07E10 720p HDTV x264 IMMERSE
True Blood S07E10 HDTV XviD FUM

Reklama

Nejkrvavější dárek

Darujte svým oblíbeným upírofilům originální dárek, který jinde nekoupíte. Tričko s Pravou krví za 299 kaček. 

Hlídejte si nás

Narozeniny

Obrázek

Obrázek