True Blood (Pravá krev) HBO plánuje reboot True Blood

HBO plánuje reboot True Blood

HBO plánuje reboot True Blood

Na HBO se rýsuje další návrat seriálového hitu. True Blood by se mělo dočkat svého restartování, dočkáme se tak zcela nového příběhu, který tu s námi může vydržet řadu let.

12 13
14.1.2021

Zatímco ostatní seriálové hity (Dexter, Sex and the City) se v budoucích měsících dočkají svých návratů v podobně nové řady, tak situace u seriálu True Blood je zcela jiná. HBO má se seriálem velké plány. Chce celou sérii zrestarovat, tedy přijít s rebootem. S touto informací přišel jako první magazín TVLine na začátku prosince 2020, tedy šest let po ukončení seriálu.

Na seriálu bude opět pracovat Alan Ball, kterého doplní Roberto Aguirre-Sacasa (Riverdale) a Jami O’Brien (NOS4A2), jenž mají napsat scénář k první řadě. Zatím nebylo oznámeno, že by se někdo z původního obsazení měl objevit v novém seriálu. Vlastně ani o jak moc velkou kopii původní verze by mohlo jít. Celý projekt je v plenkách.


Stanice HBO tuto informaci nechce nijak komentovat a na jejich oficiální vyjádření si budeme muset ještě počkat. Stejně tak zatím nejsou dostupné žádné další informace.

Myslíte si, že má nová verze True Blood šanci na úspěch?

Foto: HBO

Diskuze /9

Billy the Kid

tak zrovna toto nee. Tento seriál je jeden s nejlepších ve svém žánru a oni to chtěji dokur*it…

#2 Kafka Tamura
15.1.2021 | 10:19:21
Kafka Tamura

#1 Billy the Kid: Od 3. řady to doku*vovali každou další řadou víc a víc natolik, že víc už to horko těžko půjde. :)

Nikdy před tím, ani potom, se mi nestalo, že by se mi nějaký hodně top oblíbený seriál znechutil natolik, že bych nakonec už nezvládl dokoukat blbých posledních 6 epizod. Ale jinak mi fakt hlava nebere proboha proč reboot? 12let starý seriál? To je prvotřídní nonsense. Co je k tomu proboha vede? Že tam nebyl žádný transgender? Ještě bych měl trochu pochopení, kdyby to získala jiná “TV“, která by si to chtěla udělat po svém… ale takto, to už je dost hardcore debilita, ne? :D Vážně jsem zvědavý, co z nich vypadne za odůvodnění. Alan Ball asi už úplně zesenilněl a kreativita mu dala sbohem.

#3 shadowelite #4 blacken
15.1.2021 | 10:56:58
shadowelite

#2 Kafka Tamura: to já měl tento seriál rád a taky jsem proti… mě se znechutili třeba pro změnu vikingové nebo arrow…

15.1.2021 | 13:51:57
blacken

#2 Kafka Tamura: Přesně, ten seriál byl dno, šlo to řadu od řady víc a víc do kopru a konec domršili úplně. Moc nechápu tu potřebu resuscitovat seriály, který dávno skončily. Ve výsledku to stejně nedopadá nijak dobře…

16.1.2021 | 2:26:07
Adulina

Zas tady se dá využít dějů knížek, který tady využity nebyli.. a vlastně od tý doby co přestali jet podle knížek to šlo do kopru, takže když vyberou dobrý herce a budou dobře zpracovávat původní předlohu, tak za mě proč ne…

16.1.2021 | 9:13:01
mia28

No, nevím… Je to nutné? Zjevně dochází tvůrčí nápady, když je to teď samý reboot sem a reboot tam, případně navazování na staré dobré známé. Přijde mi to smutné. Jinak osobně jsem nedokoukala ani TB původní, asi od třetí nebo čtvrté série to bylo už moc překombinované (na mě). Hodila jsem si pak akorát poslední díl, abych teda věděla, jak to nakonec dopadlo. Za mě zbytečný počin, brala bych něco originálního :).

16.1.2021 | 11:33:18
Myraelle

Chápu rebooty věcí z osmdesátek nebo devadesátek, ale udělat to se seriálem, který skončil před pár lety, už je fakt blbost. Ještě bych nějak pochopila, kdyby vzali seriál, co se moc nepovedl s tím, že to udělají znova a líp. Takhle to vypadá, jako že banda pitomců se rozhodla dokurvit něco, co se sakra povedlo už na první dobrou.

16.1.2021 | 12:51:48
TemnyZlo

Hezky, tak snad budou pokračovat podle knih.

17.1.2021 | 10:12:03
anushka

Eric je jen jeden a to Alexander Skarsgard. Víc k tomu nemám…

webmaster
17.1.2021 | 11:39:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek