True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Cooter

Cooter
Sezóny 1
2010 - 2010

Coot je postavou pouze ze třetí série. Jakožto vůdce Shreveportské vlkodlačí smečky má hlavní slovo ve všech jejích akcích, je díky tomu také v dobrém vztahu s upířím králem Russellem Edgingtonem, který jemu a celé jeho smečce výměnou za pomoc poskytuje svoji krev, na které je Coot závislý. Bytostně nemůže vystát Alcida, o to víc také proto, že ho proti němu poštvala jeho snoubenka a Alcidova bývalá přítelkyně Debbie. Když se Alcida pokusí zabít, karta se obrátí a Alcide ho zastřelí.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama