True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Joe Lee Mickens

Joe Lee Mickens
Sezóny 2
2010 - 2011

Joe je biologickým otcem Sama a Tommyho. Oba syny má se svou ženou Melindou. Když zjistil, že Melinda i Tommy jsou měňavci, vydělával na nich tak, že je nutil do psích zápasů, jeho chamtivá a nevděčná povaha ho však brzy přivede z výsluní Samovy krátkodobé přízně opět zpět do jeho bídného života. Když se ve čtvrté řadě pokusí s Melindou zajmout Tommyho, trestem mu je rychlá smrt Tommyho rukama.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Ďalšia s tých postáv s ktorých sa mi zdvíhal žalúdok.(takých je v seriály viac a myslím že tam patria).

28.5.2013 | 16:12:34

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama