True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Královna Mab

Královna Mab
Sezóny 1
2011 - 2011

Mab je vílí královnou ve světě Fae. Jako čistokrevná víla je už jenom jedna z mála, protože většinu z jejího druhu vyhladili upíři, pro něž je jejich krev neuvěřitelně přitažlivá a dovoluje jim chodit v denním světle. Když se s ní Sookie poprvé setká ve světě víl, pozná její pravou tvář zpotvořené zrůdy, která nenávidí upíry, ale chce také ulovit lidi, aby je donutila stát se vílami. Poté, co se totiž do vílího světa dostane skrz Sookiinu krev Bill, rozhodne se Mab uzavřít všechny možné vchody a východy (brány), které spojují lidský a vílí svět.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama