True Blood (Pravá krev)
86/100 - 264×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Melinda Mickens

Melinda Mickens
Sezóny 2
2010 - 2011

Melinda je Samova biologická matka, kterou Sam objeví během třetí série. Zjistí, že je také měňavec jako on, a žije s mužem jménem Joe Lee, který je však normální člověk. Ze setkání je prvně nadšen, dokud však nezjistí temnou historii jeho rodiny – Joe nutil Melindu a jeho nově nalezeného bratra Tommyho k psím zápasům, na kterých vydělával, jsou sami ale silně zadlužení. Když jim Sam nabídne pomoc, nakonec ho zneužijí a on je smaže ze svého života. Ve čtvrté řadě se k Melindě Tommy vrátí, ta na něj ale připraví s Joe Leem past a on ji a Joe Leeho ve vzteku zběsile zabije.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kollci

Stejně jako její muž mi oba byla vyloženě odporná.

31.7.2013 | 19:49:07

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama