True Detective (Temný případ)
94/100 - 370×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

Čtvrtá řada Temného případu se začíná pomalu rýsovat

Čtvrtá řada Temného případu se začíná pomalu rýsovat

Ještě to není oficiální, ale tvůrci už pomalu začínají připravovat další sérii Temného případu. Její natáčení by mělo být zahájeno už letos na podzim.

14 0
25.3.2022

Po úspěšných třech sériích to vypadá na to, že se Temný případ dočká minimálně ještě jednoho příběhu. Oficiální zdroje nic takového prozatím nesdělují, nicméně ty neoficiální hlásí, že tvůrci již vymysleli příběh, který by odvyprávěli v průběhu nadcházející řady. Ta by se měla začít natáčet letos na podzim.

O čtvrté řadě se diskutuje už poměrně dlouho, protože už brzy po konci třetí série bylo naznačeno, že by tvůrci mohli přijít s něčím novým. Další příběh byl zřejmě vymyšlen až nyní, a tak se stanice HBO začíná připravovat na návrat jednoho z jejích velkých hitů.

(V prozatím poslední řadě se hlavní role ujal herec Mahershala Ali. Foto: HBO)

V tuto chvíli víme například to, že by se čtvrtá řada měla jmenovat True Detective: Night Country. Dále si prý jednu z hlavních rolí (pojmenovanou Danvers) zahraje herečka Jodie Foster, která se proslavila především díky roli Clarice Starling ve filmu Mlčení jehňátek. Děj nové řady by měl být zasazen někam na sever, pravděpodobně na Aljašku.

První dvě řady stanice HBO vysílala v letech 2014–2015, třetí série se diváci dočkali na začátku roku 2019. Pokračování nás čeká nejdříve v roce 2023. Opět však upozorňujeme, že nejde o oficiální informace, takže se nakonec může vše změnit.

Zdroj článku: Spoiler TV

Diskuze /2

hyena

Veľká škoda že v 2serii nechali zomrieť aspoň pre mňa top postavu všetkých sérii velcora teraz s ním mohli spraviť pokračovanie..to by bol mazec

25.3.2022 | 16:36:47
hayemaker8

Stale je tu Rust s ktorym sa da spravit pokracovanie

31.3.2022 | 10:51:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama