True Detective (Temný případ) V druhé řadě se objeví muzikant i přisprostlý laborant

V druhé řadě se objeví muzikant i přisprostlý laborant

V druhé řadě se objeví muzikant i přisprostlý laborant

Natáčení prvních dvou epizod nové řady začalo už v prosinci. A i když už známe jména všech hlavních postav, stále se objevují noví herci, kteří hlavní sestavu doplní. Stejně jako jméno případného režiséra zbývajících dílů.


3 0
29.1.2015

Jestli jste někdy slyšeli song Jessie's Girl, jistě si vzpomenete i na jejího autora. Ano, je to australský muzikant Rick Springfield. A právě on si zahrál nejméně v prvních dvou dílech True Detective.

Springfield ale není pouze muzikant. Hrál například v původní Battlestar Galactice, v Californication nebo v General Hospital. Koho si zahraje v Temném případu však zatím známo není.

Australský hudebník navíc není sám, kdo se jako nováček objeví na začátku série. HBO obsadilo také C. S. Leeho, kterého nejspíš znáte hlavně z Dextera jako přisprostlého Vince Masuku, a s ním i Jona Lindstroma taktéž známého z General Hospital nebo Santa Barbara.

Lee ztvární roli Richarda Geldofa, státního zástupce s politickými ambicemi. Lindstrom se zase objeví v roli obchodníka Glenna Elingera.

Těmito třemi herci ale výčet vedlejších postav zdaleka nekončí. Do menších rolí byli obsazeni i Afemo Omilami (Hunger Games), Chris Kerson (Insult to Injury), Emily Rios (Breaking Bad), Ronnie Gene Blevins (Agents of S.H.I.E.L.D.), Timothy V. Murphy (Sons of Anarchy), Christian Campbell (Big Love, White Collar) a Ashley Hinshaw (True Blood).

Záplavu jmen ukončíme ještě jednou zmínkou. Tou je William Friedkin, předpokládaný režisér, který by po Justinu Linovi převzal zbytek druhé série, tedy posledních šest epizod. O jeho účasti v seriálu se mluví již dlouho, doteď ale nebylo nic oficiálně potvrzeno. Friedkin je držitel jednoho Oscara za režii filmu Francouzská spojka (1971) a také jednoho Zlatého glóbusu za režii Vymítače ďábla z roku 1973. Loni navíc dostal ocenění za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii na filmové festivalu v Karlových Varech.

Diskuze /1

TOMASH

Dosledne protestujem ze by Vince Masuka bol prisprostly!!!!

29.1.2015 | 21:20:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S02E08: Omega Station

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládají @iHyi a @Hurley.

Titulky primárně sedí na verze True Detective:
- … S02E08 HDTV x264 KILLERS
- … S02E08 720p HDTV x264 0SEC
- … S02E08 XviD AFG

Další přečasy v případě nutnosti zajistíme.

Reklama

Román Nica Pizzolatta

Tip na čtení

Vinci: fiktivní město, které je až mrazivě skutečné

Vinci: fiktivní město, které je až mrazivě skutečné

Druhá řada seriálového Temného případu vy­měnila rozlehlé a ponu­ré louisianské bažiny za industriální město Vinci v okresu kalifornského Los Angeles. Co ale tohle Vinci vlastně je? Přestože se totiž jedná o město fiktivní a existující pouze ve světě True Detective, není tak úplně smyšlené.

Nejlepší postavy

Žijeme ve světě, jakej si zasloužíme

Žijeme ve světě, jakej si zasloužíme

Hlídejte si nás

Partneři