True Detective (Temný případ) Rustin Cohle

Rustin Cohle

Rustin Cohle

Inteligentní, leč značně pesimistický lousianský detektiv a parťák podstatně střídmějšího detektiva Martina Harta. Rust žije ve svém vlastním světě a svoje názory si nenechá jen tak vymluvit.

Sezóny 1
2014 - 2014

Rust Cohle je detektiv lousianské státní policie, který sem byl převelen z Texasu. Je to inteligentní a intenzivní myslitel, který lidskou společnost nevidí ve zrovna nejlepším světle, což ho často staví do kontrastu s jeho parťákem Martinem Hartem i zbytkem policejního oddělení.

FOTO: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Totalni borec! Trochu psychous, ale jinak skvely :)

5.6.2014 | 22:25:34
C4death

Super postava, zastinuje Martyho o 100%

10.3.2014 | 4:54:45
Red Viper

Podívám se na Harta a na Cohlea a vidím v nich možnost být vrahy ale i možnost jimi nebýt :D to mě tak moc mate, že bych se nedivil kdyby to byli oba

20.2.2014 | 17:27:22
happy-strawberry

Geniálně vymyšlená postava, která vás pohltí svými realistickými myšlenkami a temnotou kolem sebe. Ale nebylo by to ono kdyby nebyla úžásně zahraná, což se stalo díky Matthew McConaugheynovi, který vás přiměje v něj věřit.

11.2.2014 | 21:45:23
KevSpa

<3

webmaster, korektor
28.1.2014 | 16:01:47

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Reklama

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás