True Detective (Temný případ)
94/100 - 370×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

Minutová upoutávka prozrazuje, co nás čeká v dalších dílech

Minutová upoutávka prozrazuje, co nás čeká v dalších dílech

„Chci znát celej příběh,“ stojí si skálopevně za svým detektiv Wayne Hays při vyšetřování případu dvou ztracených sourozenců. Strašlivá událost otřásla jeho životem i životy ostatních na další desítky let. Podívejte se v novém traileru, co se bude dít v třetí až páté epizodě True Detective.

23 0
15.1.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

badyvlasim

Dorf me bavi vic nez Ali, ale i ten je dobrej. Nicmene na druhou radu to zatim nema a te prvni je to zatim zdarnej souper.

16.1.2019 | 17:40:52
Rumek

Mě druhá série moc nenadlchla, první byla jednoznačně lepší. Aktuální série zatím trošku pokulhává, snad se to trošku rozjede.

25.1.2019 | 12:57:04
oskarka

Já si nemůžu pomoci, ale nějak mě to nebaví. Ty časové skoky, je to stejné jako v jedničce, ale tam herci člověka do děje prostě vtáhli.

#6 Rumek
25.1.2019 | 18:48:53
Bobr007SVK

lepsie ako 2. seria ale miestami sa to taha strasne…

29.1.2019 | 10:02:25
milwa111

Všichni se celkem snaží, ale nemůžu si pomoct, často mám pocit, že mě Alzheimer sklátí dřív, jak toho staříka než se něco dalšího pohne. Připadá mi, jako by se tak strašlivě snažili, aby to bylo stejně temné a skvělé jako jednička, až se jim podařilo vyprodukovat parodii na jedničku. Strašlivě se to táhne a ty kamenné obličeje to prostě nezachrání.

30.1.2019 | 10:38:31
Rumek

#3 oskarka: Časový skoky jsou v podstatě na motivy první série a když je něco podruhé, tak už Tě to prostě tak nevezme jako na poprvé. Ano přidali další časovou linku (1980, 1990 a staříci), ale to spíše vneslo chaos do celého příběhu. Pořád doufám, že se z toho vyklube mega konec. Navíc je třeba říct, že v první sérii byl dokonalý Matthew McConaughey a i když jsou i v třetí sérii herci fakt hodně slušní, tak na něj nemá prostě nikdo.

5.2.2019 | 6:47:22
Rumek

Potom co jsem viděl pátý díl můžu zodpovědně sdělit, že za únosem, potažmo úmrtím WIlla (ať už to byla vražda nebo nehoda) byl ten slizou Gerald Kindt (ministr spravedlnosti). Možná to dokonce on je otcem obou dětí nebo jen jednoho a tajně se s nima v lese scházel, kde si hráli. Ten batoh dal do domu na tuty ten Harris, řekl bych na rozkaz Kindta a je asi jasné, že ho naši dva detektivové zabili (možná v situaci kdy ho konfrontovali s tím, že si myslí, že ten batoh tam nastrčil)…

5.2.2019 | 9:38:02
Killing Joke

Těšil jsem se, ale ani jsem se nezačal dívat. Nevím jestli to není proto, že tam chybí nějaký toxicky maskulinní heterosexuální bílý muž v hlavní roli, Dorff není extraliga. A nějaká okouzlující hrdinka ať už v hlavní nebo vedlejší roli. Seriál s hodně zbytečnou třetí řadou. Trochu mě mě děsí jak dopadne event. další řada Westworldu.

9.2.2019 | 16:25:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama