USA | 2022 | Pauza
3 sezóny |
Paramount+
| 45 minut
SkyShowtime
Dwight Manfredi, přezdívaný Generál, byl kápem newyorské mafie, který je po pětadvaceti letech propuštěn z vězení. Jeho šéf jej pošle do Tulsy v Oklahomě, kde má rozjet vlastní kriminální byznys. Dwight si je jistý tím, že jeho rodina to s ním nemusí myslet nejlépe, a tak se rozhodne sestavit svůj vlastní tým, který by mu měl pomoci založit nové impérium.
Obsazení:Sylvester Stallone (Dwight "Generál" Manfredi), Andrea Savage (Stacy Beale), Jay Will (Tyson Mitchell), Garrett Hedlund (Mitch Keller), A.C. Peterson (Pete Invernizzi), Domenick Lombardozzi (Charles "Chickie" Invernizzi), Martin Starr (Lawrence "Bodhi" Geigerman), Annabella Sciorra (Joanne Manfredi),
(více)Po měsících ticha konečně Paramount zveřejnil oficiální stanovisko o budoucnosti seriálu Tulsa King. Jak se očekávalo, seriál se vrátí se třetí sérií, která se už dokonce začala před pár dny natáčet.
Přestože jsme na konci druhé série ještě nevěděli, zda Tulsa King dostane další řadu, tak díky jeho úspěchu v rámci sledovanosti vše nasvědčovalo tomu, že má seriál pokračování jisté. Dokonce se mluvilo o možné objednávce rovnou dalších dvou řad a také byl ve hře potenciální spin-off. Od té doby však Paramount nic oficiálního neoznámil a již čtyři měsíce čekáme na rozhodnutí.
To konečně přišlo a Tulsa King oficiálně dostává objednávku třetí série, která se už rovnou před pár dny začala natáčet. Čtvrtá série sice ještě potvrzená není, nicméně podle vnitřních zdrojů by vzniknout měla. O spin-offu zatím nepadla řeč. Prodloužení není nijak překvapivé, neboť Tulsa King, společně s dalšími Sheridanovými seriály Lioness a Landman, patřil mezi ty nejsledovanější pořady na streamovacích službách v USA v posledním kvartále roku 2024. Třetí série Tulsa King obdrží novou posilu do svého vedení, konkrétně na pozici showrunnera. Tu v první sérii zastával Terence Winter, který ale z této funkce odstoupil a druhá řada fungovala bez tradiční role showrunnera. Pro třetí sérii se této funkce už ale ujme Dave Erickson, který stejnou pozici zastává u Sheridanova seriálu Mayor of Kingstown.
(Třetí řada bude a už se i natáčí. Foto: Paramount)
Připravovaná třetí řada už zná také první dva herce, kteří se připojí k hlavním rolím. Jsou jimi Robert Patrick a Beau Knapp. Robert Patrick, kterého aktuálně můžeme vídat ve vedlejší roli v Sheridanově seriálu 1923, ztvární Jeremiaha Dunmira, mocného muže, který vydělává prodejem alkoholu, a Beau Knapp se představí jako Jeremiahův venkovský syn Cole Dunmire, kterému z očí šlehá bláznivost.
(Herci ztvární otce se synem. Foto: Deadline)
Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)
Těší vás prodloužení seriálu? A jak vás zaujaly dvě nové hlavní postavy?
Na oficiální prodloužení pro další sérii si ještě musíme počkat, nicméně Sylvester Stallone se nechal už před časem slyšet, že se další série už připravuje. A dokonce se uvažuje i o možném spin-offu.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /1
vencas01
Super konečně nové informace neskutečně se těším a doufám že Robert bude hlavní záporák protože kdo si nikdy nepřál vidět Ramba proti T-1000