Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni) Popis

Turn: Washington's Spies

Turn: Washington's Spies

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

Stanice AMC (seriály jako Mad Men, The Walking Dead nebo Breaking Bad) začal od 6. dubna 2014 vysílat seriál Turn: Washington's Spi­es, za jehož tvorbou stojí tvůrce Craig Silverstein.

Seriál Turn je válečné drama z období americké války o nezávislost. Tato válka je pojata podle knihy Washington’s Spi­es od autora Alexandera Roseho. Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství od The Culper Ring, kteří jsou naneštěstí skupinou špiónů, kteří obracejí karty amerického boje za nezávislost.


(Historické špionážní drama jak se patří. Foto: AMC)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Turn: Washington's Spies

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wulfi44

Na seriál jsem začal koukat prakticky jen proto, že mám rád zobrazenou dobu. První dvě sezóny, to byl také jediný důvod, proč jsem pokračoval ve sledování, protože příběh ani postavy mě úplně nechytli. Třetí a čtvrtá sezóna, ale seriál dost nakopli a ve výsledku jsem ho dokoukal spokojený. Díky tomu je pro mě seriál slušný nadprůměr a to hlavně díky tomu, že mám rád válku za nezávislost.

15.4.2018 | 14:31:28
janeicka

Hodně povedený historický seriál se sympatickými postavami, není co řešit ;-)

11.6.2014 | 8:29:10
Methius

zatím jsem nadšený.. uvidím jak dopadne finále ;)

5.6.2014 | 19:53:43
Kothy

No uvidime. Zatim se mi to libi :)

17.4.2014 | 1:01:44

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás