Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Jordan / Akinbode

Jordan / Akinbode

Vzpurný otrok.

Sezóny 3
2014 - 2017

Akinbode dlouhou dobu sloužil v Setauketu jako otrok Anny Strong. Vždy byl velmi vzpurným otrokem, se kterým bylo spoustu problémů. I přesto si však mezi místními otroky dokázal najít přátele. Nejvíce se mu zamlouvala Abigail, do které se dokonce zamiloval.

Akinbode se brzy dostane nahoru. Po několika šťastných a nešťastných událostech se z něj stane člen Královniných Rangerů. I zde se stává problémovým členem, ale když se velitelem jeho posádky stane John Graves Simcoe, tak se uklidní.

Právě John Graves Simcoe se s Akinbodem částečně spřátelí a začnou se navzájem respektovat. Zároveň si Akinbode osvojí nové jméno, proto si začíná říkat Jordan, a všichni okolo mu tak také musí říkat.

Akinbode je pyšným a vzpurným bývalým otrokem. Když vidí, jak ostatní otroci trpí, tak nad tím kroutí hlavou, místo toho, aby jim pomohl.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama