Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni) Jordan / Akinbode

Jordan / Akinbode

Jordan / Akinbode

Vzpurný otrok.

Sezóny 3
2014 - 2017

Akinbode dlouhou dobu sloužil v Setauketu jako otrok Anny Strong. Vždy byl velmi vzpurným otrokem, se kterým bylo spoustu problémů. I přesto si však mezi místními otroky dokázal najít přátele. Nejvíce se mu zamlouvala Abigail, do které se dokonce zamiloval.

Akinbode se brzy dostane nahoru. Po několika šťastných a nešťastných událostech se z něj stane člen Královniných Rangerů. I zde se stává problémovým členem, ale když se velitelem jeho posádky stane John Graves Simcoe, tak se uklidní.


Právě John Graves Simcoe se s Akinbodem částečně spřátelí a začnou se navzájem respektovat. Zároveň si Akinbode osvojí nové jméno, proto si začíná říkat Jordan, a všichni okolo mu tak také musí říkat.

Akinbode je pyšným a vzpurným bývalým otrokem. Když vidí, jak ostatní otroci trpí, tak nad tím kroutí hlavou, místo toho, aby jim pomohl.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás