Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Další rána pro Twin Peaks? Údajně hrozí i odchod Lynche

Další rána pro Twin Peaks? Údajně hrozí i odchod Lynche

Sám režisér a spolutvůrce kultovního Twin Peaks David Lynch se nedávno nechal slyšet, že s chystaným pokračováním se objevily určité komplikace. Některé zdroje teď dokonce tvrdí, že by novou sérii nemusel Lynch ani režírovat.


0 1
18.3.2015

Režii alespoň devíti epizod nové série Twin Peaks měl slíbenou David Lynch, který byl s Markem Frostem otec celého seriálu. Jenže teď to prý vypadá zle. Samotný režisér sice nedávno mluvil před fanoušky a také v televizi o komplikacích se smlouvou, teď se ale tyto komplikace dostaly úplně na novou úroveň.

Jak uvádí web Screenrant, kameraman Will McCrabb, který má podle webu a podle vlastních vyjádření s pokračováním Twin Peaks něco společného, na svém Twitteru zveřejnil velice znepokojivé informace:


Jak lze z jeho tweetů vyčíst, podle McCrabbova známého se Lynch nemusí k Twin Peaks vůbec vrátit, nejspíš proto, že chce po stanici Showtime, na níž se má pokračování vysílat, vysoké výnosy z prodeje DVD. V tomto případě se ale není čemu divit, protože vzhledem k tomu, že Lynch kult Twin Peaks stvořil, mohlo být jasné, že nebude mít jen tak ledajaké podmínky.

Podle EW.com nicméně práce na nové sérii pokračují a „všichni jsou z toho nadšení“, uvedl serveru nejmenovaný zdroj obeznámený s děním okolo připravovaného seriálu.

Doufejme proto, že se skutečně brzy vyjasní, zda jde pouze o zvěsti a dohady, a že se s Davidem Lynchem a hlavně celým městečkem Twin Peaks nebudeme muset rozloučit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!