Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Další spekulace a novinky v obsazení Twin Peaks

Další spekulace a novinky v obsazení Twin Peaks

Web Deadline.com přinesl zajímavé informace z právě natáčené třetí série. Spekuluje o příchodu dalších herců a píše o několika zajímavostech ze zákulisí.


6 0
20.2.2016

Za věrohodnou informaci, s kterou web přišel, můžeme považovat návrat Everetta McGilla (Ed Hurley) a Wendy Robie (Nadine Hurley). Oba zmínění herci totiž byli na podzim spatřeni při samotném natáčení. Prvnídruhá fotografie se záhy objevily na Twitteru.

(Ed a Nadine Hurley. Foto: ABC)


Velice nadějný je i návrat Jamese Marshalla (James Hurley), který společně s Danou Ashbrookem (Bobby Briggs) odpovídal na otázky na Twin Peaks Panelu v Portlandu. Oba přitom naznačili, že by se měli v Twin Peaks objevit. Návrat druhého jmenovaného už je potvrzený. A co návrat Jamesovy seriálové přítelkyně Donny Haywardové? Ten je spíše nepravděpodobný. Proslýchá se, že její představitelka Lara Flynn Boyle pozvání od Davida Lynche nedostala. Pokud je návrat Donny skutečně v plánu, tak by ji mohla teoreticky jako ve filmu Twin Peaks: Fire walk with me ztvárnit Moira Kelly.

Mezi další původní postavy, které se v seriálu objeví a ještě jsme vás o nich neinformovali, zařadil web Jednorukého muže, Trpaslíka, Betty Briggsovou, Mika Nelsona a Carla Rodda. Spekuluje se také, že Catherine E. Coulson (Polenová dáma), která v září zemřela, stihla natočit několik záběrů. Jestli ovšem budou použity, není známo. V cameu by se mohl opět objevit režisér Mark Frost.

K novým tvářím by se dále mohli připojit Grant Goodeve, Larry Clarke, Caleb Landry Jones a James Belushi.

A jak pokračuje natáčení? Tento týden probíhalo v Los Angeles a více jak polovina materiálu je zdárně natočena. Web také uvádí, že v seriálu podíváme do lokací v Las Vegas.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!