Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Na nové díly Twin Peaks si možná počkáme o rok déle

Na nové díly Twin Peaks si možná počkáme o rok déle

Za jak dlouho se můžeme těšit na novou řadu Městečka Twin Peaks? I když stanice Showtime loni slíbila, že ji uvede v roce 2016, podle nových zvěstí by to mělo být až v roce 2017.


0 1
8.7.2015

Zdá se, že v městečku Twin Peaks nemůže jít nic bez problémů. Po odchodu a následného návratu jednoho z tvůrců seriálu Davida Lynche se teď možná posune i premiéra seriálu.

Zprávu přinesl web welcometotwin­peaks.com, který zveřejnil prohlášení scenárista Marka Frosta, že už má s Lynchem hotové scénáře, ale že se na stanici Showtime seriál objeví až v roce 2017.


(Vítejte v Twin Peaks. Ale v kterém roce? Foto: ABC)

Stanice Showtime se k jeho prohlášení zatím nijak nevyjádřila, takže ještě není jisté, zda je to pravda. Odváží-li se ale něco takového říct jeden z duchovních otců seriálu, neměli bychom to určitě brát na lehkou váhu.

Třetí řada Twin Peaks měla mít původně premiéru v roce 2016. Lynch a Frost měli napsat devět nových epizod. Po Lynchově odchodu a návratu se nakonec tvůrci se stanicí dohodli na osmnácti nových dílech. Předprodukce seriálu už začala, první klapka by měla padnout ještě letos na podzim. Televizní premiéru jsme očekávali na podzim 2016, je ale možné, že se posune někdy do období mezi lednem až květnem 2017. Na potvrzení či vyvrácení si budeme muset počkat.

Diskuze /1

AndyBrennan

Snad to stihnou ještě v roce 2016! See you in 25 years…

29.7.2015 | 15:10:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!