Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Natáčení nových dílů Twin Peak skončilo

Natáčení nových dílů Twin Peak skončilo

Poslední klapka padla minulý týden v americkém státu Washington. Štáb okolo Davida Lynche dotočil poslední scény z pokračování Městečka Twin Peaks. Po 140 dnech se teď celý hrubý materiál posouvá do postprodukce, aby 18 nových epizod mohla příští rok stanice Showtime uvést.


10 0
19.4.2016

Jak bude vypadat vypuštění nových dílů Twin Peaks do světa? Dost možná velkolepě. Pro televizní fanoušky půjde pochopitelně o jednu z nejzásadnějších událostí, očekávání jsou srovnatelná například s letošním revivalem Akt X. A tak velký návrat si zaslouží velkou pompu.

(Foto: eBay)


Šéf stanice Showtime David Nevins řekl na konci března v rozhovoru pro Bloomberg, že až odvysílají Twin Peaks možná se uchýlí i k jinému schématu, než tradičnímu vydání jedné epizody týdně. V posledních letech se rozmáhá vydávání všech epizod v jeden den po vzoru Netflixu (House of Cards, Daredevil), což už si stanice Showtime vyzkoušela o své nedávné šestidílné novinky Dice. Spekulující diskutéři hovoří také o tom, že by nové díly mohly jít na stříbrné plátno. V úvahu také připadá rozdělení seriálu na dvě devítidílné řady. Jak to ale doopravdy bude je v tuto chvíli nejasné.

Fanoušky zatím může potěšit aukce předmětů z natáčení třetí řady. V internetové aukční síni eBay si můžete až do soboty 23. dubna zkusit vydražit tematický hrnek i s kávou a podtáckem (na fotce výše). Podle webu welcometotwin­peaks.com, který zprávu přinesl, je vše zcela pravé a nejedná se o žádný podvod.

Hodně štěstí, pokud se zúčastníte.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!