Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Polenová dáma zemřela. Na palubu přistoupil Robert Knepper

Polenová dáma zemřela. Na palubu přistoupil Robert Knepper

V pondělí 28. září 2015 zemřela americká herečka Catherine E. Coulsonová. V Twin Peaks hrála postavu Polenové dámy (The Log Lady). Přidává se tak k dalším již zesnulým hercům, kteří se v pokračování seriálu neobjeví. Místo nich ale nastupuje nová krev.


0 3
3.10.2015

Nejvíce se Robert Knepper zapsal do myslí diváků jako kriminálník T-Bag ze seriálu Prison Break. Nyní se na něj můžeme těšit i v Městečku Twin Peaks. Knepper totiž dostal roli v pokračování seriálů, jak informoval web Deadline.

(Robert Knepper jako T-Bag v seriálu Útěk z vězení. Foto: FOX)


Detaily o jeho postavě nejsou známé. Stejně jako o postavách dalších dvou herců, kteří si v seriálu zahrají. Prvním je Balthazar Getty (Brothers & Sisters) a druhou Amanda Seyfried (Big Love).

Aktuální informace o tom, kdo bude hrát v pokračování Twin Peaks najdete v našem průběžně aktualizovaném souhrnu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!