Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Šéf stanice Showtime: Twin Peaks v roce 2016? Snad to stihneme

Šéf stanice Showtime: Twin Peaks v roce 2016? Snad to stihneme

Městečko North Bend ve státu Washington už brzy obsadí štáb Davida Lynche, Marka Frosta a stanice Showtime. Natáčení třetí – osmnáctidílné – řady Twin Peaks je na spadnutí. Šéf stanice David Nevins o utajovaném projektu nyní prozradil trochu víc.


4 0
22.8.2015

„Nová řada Twin Peaks se začne natáčet v září. Můžete se těšit na známé tváře, ale také na velká překvapení. Navážeme na některé nezodpovězené otázky prvních dvou řad,“ prozradil nedávno novinářům šéf stanice Showtime David Nevins. A potvrdil tím, že teď už snad nebude mít nová řada seriálu žádné velké problémy.

(Koblihy se smaží, kafe už se vaří. Foto: Showtime)


Otázkou ale zůstává, jak rychle stihnou tvůrci seriálu David Lynch a Mark Frost nové epizody natočit. Nevins totiž zadoufal, že snad stihnou rok 2016, ale že oběma tvůrcům dává volnou ruku. Jinými slovy: Vypadá to, že Lynch s Frostem získali od Showtime opravdu dobrou nabídku a nemusí stíhat žádné šibeniční termíny. Frost byl nicméně ještě v červenci méně optimistický, když tvrdil, že reálnější rok návratu je 2017.

Zajímavé také bude v příštích dnech sledovat, kteří herci se do seriálu skutečně vrátí. Oficiálně byl totiž zatím potvrzen pouze Kyle MacLachlan, tedy agent Dale Cooper. Určitě proto sledujte náš web a náš velký přehled, který budeme s prvními informacemi aktualizovat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!