Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Twin Peaks bude mít nového šerifa

Twin Peaks bude mít nového šerifa

Zvěsti o novém šerifovi se ukázaly jako pravdivé. Zatím však nevíme, zda půjde o přeobsazení Harryho Trumana nebo o novou postavu.


8 0
9.4.2016

V třetí sérii Twin Peaks téměř jistě neuvidíme Michaela Ontkeana v roli šerifa Harryho Trumana. Herci měla být role nabídnuta, ale údajně se již z důchodu ke hraní vracet nechce a tak ji odmítl.

Na Twitteru se objevila fotka ze zákulisí natáčení, z které je patrné, kdo se nově role šerifa v Twin Peaks ujme. Bude to Robert Forster, který již s tvůrcem seriálu Davidem Lynchem jednou spolupracoval, zahrál si ve snímku Mulholland Drive. Ztvární však postavu Harryho Trumana nebo bude mít záhadné městečko šerifa úplně nového?


Druhou osobou na fotce je herečka Candy Clark, která již účast také potvrdila.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!