Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Twin Peaks čeká knižní pokračování

Twin Peaks čeká knižní pokračování

Fanoušci Městečka Twin Peaks se dočkají nové knihy. O čem bude a kdo se jí ujme?


5 0
10.1.2016

Jak informuje welcometotwin­peaks.com, fanoušci se mohou těšit nejen na seriálové pokračování, ale i na knihu. Na té pracuje samotný spolutvůrce seriálu Mark Frost a ponese název The Secret Lives of Twin Peaks.

Příběh by se měl odehrávat po událostech druhé řady seriálu a prozradí, co se stalo se známými postavami. Zmíněny budou i záhady provázející původní seriál. Podle neověřených informací se v knize navíc objeví více forem psaného slova – e-maily, dopisy, novinové články, dokumentace z vyšetřování, fotografie atd.


„Tohle byl dlouho můj vysněný projekt, který přinese nový pohled na svět Twin Peaks. Jsem nesmírně nadšený,“ prozradil Marc Frost.

Knihy se fanoušci v USA dočkají 18. října 2016. Zda se knihy dočkáme i my, není známo. Frostovy knihy u nás vydává nakladatelství JO­TA.

Připomeňme, že v češtině u nás vyšly knihy Tajný deník Laury Palmerové a Paměti agenta FBI, které předcházejí událostem seriálu.

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!