Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Ve Twin Peaks si zahraje herečka z Trávy a Pomsty

Ve Twin Peaks si zahraje herečka z Trávy a Pomsty

Jedna z hvězd chystaného filmu Quentina Tarantina The Hateful Eight se podívá do záhadného městečka Twin Peaks. Jennifer Jason Leigh, která je známá hlavně pro své televizní role, spatřili fanoušci na natáčení třetí řady seriálu.


5 0
31.10.2015

Vzpomenete si na Jill (sestru Nancy) z seriálu Weeds? Anebo na Karu Wallace Clarke z Revenge? Právě to jsou dvě nedávné větší role americké herečky Jennifer Jason Leigh. Zdá se, že si brzy zapíše i účinkování v dalším slavném počinu.

(Jennifer ve vaně. Scéna ze seriálu Weeds. Foto: Showtime)


Podle screenrant.com si má totiž zahrát v Městečku Twin Peaks. Fanoušci seriálu ji spatřili na nočním natáčení scén v poušti Mohavské poušti ležící na pomezí Kalifornie, Nevady a Utahu (fotky z natáčení). Jak je ovšem u Twin Peaks zvykem, více se toho o její roli zatím nedozvíme. Podobně jako o nedávno obsazených rolích Roberta Kneppera a dalších dvou herců.

Spolu s touto informací se ale objevila ještě jedna. Ta vyvrací spekulovanou účast Petera Sarsgaarda známého například ze seriálu The Killing, The Slap anebo z filmu Green Lantern.

Kompletní seznam dosud potvrzených herců najdete v našem velkém přehledu. Pokračování seriálu Twin Peaks se dočkáme pravděpodobně buď koncem roku 2016, anebo začátkem roku 2017.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!