Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Vraťte Lynche do Twin Peaks, křičí tisíce fanoušků

Vraťte Lynche do Twin Peaks, křičí tisíce fanoušků

Pobouření fanoušci Městečka Twin Peaks se sjednocují. Jejich společným znamením je hashtag #SaveTwinPeaks, jehož prostřednictvím se snaží zatlačit na stanici Showtime, aby do slíbeného pokračování seriálu vrátila režiséra Davida Lynche.


1 0
17.4.2015

Jestli má pokračování Twin Peaks vzniknout, tak jedině s režisérem Davidem Lynchem. Fanoušci kultovního seriálu mají jasno. Oficiální petici jich podepsalo už přes pětadvacet tisíc. Požadují v ní, aby stanice Showtime nabídla Lynchovi více peněz na to, aby se k režii devíti nových epizod seriálu vrátil. Kvůli penězům totiž Lynch před několika dny od projektu ustoupil.

Další fanoušci pak krom petice okupují i sociální sítě. Sdružují se pod hashtagem #SaveTwinPeaks. Najdete je na Facebooku i Twitteru. Podporu Lynchovi vyjádřili také herci.


Podle ředitele stanice Showtime Davida Nevinse se ještě chtějí s Lynchem domluvit. Lynch svůj odchod dále nekomentoval, mnohem podivnější ale je, že se k celé události nevyjadřuje ani spolutvůrce seriálu a scenárista Mark Frost, který s Lynchem už scénář k pokračování napsal. Má se tedy za to, že Frost se Showtime stále spolupracovat chce.

Otázkou je, jestli ale hlasy fanoušků něco zmůžou. O dalším vývoji vás budeme samozřejmě pravidelně informovat na našem webu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!