Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Pete Martell

Pete Martell

Vtipný a charismatický starší pán

Sezóny 2
1990 - 1991

Roky 1990–91:

Pete je manželem Catherine, vedoucí místní pily. Jejich manželství je však již dávno neharmonické: Catherine Peta podvádí s Benjaminem Hornem a Pete je zase zamilovaný do Josie, majitelky pily a vdovy po Catherinině bratrovi. Často stojí mezi Catherine a Josie během jejich častých konfliktů. Pete vyvažuje všechny temné momenty v Twin Peaks – představuje laskavost, vtip a odlehčení seriálu. Jeho nezapomenutelné repliky diváky provází celým seriálem už od první epizody, ve které to byl právě on, kdo nalezl tělo Laury a tuto zprávu oznámil šerifovi slovy: „She’s dead. Wrapped in plastic.“.

Rok 2017:

Představitel Peta Jack Nance bohužel v roce 1996 zemřel a tedy se v seriálu neobjeví ani Pete. Zbývá nám jen zjistit, co se s ním v seriálu vlastně stalo. Zemřel snad při velkém výbuchu, který otřásl posledním dílem?


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama