Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 63×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Nová upoutávka na Twin Peaks odhaluje nynější podobu původních lokalit

Nová upoutávka na Twin Peaks odhaluje nynější podobu původních lokalit

Jste zvědaví, jak se změnilo Twin Peaks během 25 let, které uplynuly? A změnilo se vůbec?

7 0
28.4.2017

Nová upoutávka obsahuje záběry na několik dobře známých lokalit. Ten první sleduje do červena laděnou místnost, která je součástí Bílého a Černého vigvamu. Jedno je tedy jisté, děj se bude kolem tohoto magického místa opět točit.

Policejní stanice vypadá téměř k nerozeznání od té původní. Dobrou zprávou je, že se v ní opět budeme vídat se známými tvářemi. Uvidíme policistu Andyho, zástupce šerifa Hawka a sekretářku Lucy. Nového šerifa ztvární herec Robert Forster, který by měl vystupovat jako bratr Harryho Trumana.


Jak napovídá odraz v kaluži, podíváme se i do dobře známého motorestu Bang Bang Bar. Měli bychom být opět svědky pěveckého vystoupení Julee Cruise, která je na oficiálním seznamu herců. Nabízí se i vystoupení americké zpěvačky Chrysty Bell. I restaurace Double R diner vypadá na první pohled identicky. Trochu zvláštně však působí před ní zaparkované nové modely vozidel. Obsluhovat bude opět Shelly Johnson a Norma Jennings.

V nové sérii opět zavítáme i do parku pro karavany a mobilní domky, kde zmizel ve filmu Twin Peaks: Fire walk with me agent Chester Desmond. Předmětem jeho šetření byla vražda Teresy Banks.

Ale možná nejzajímavější moment se naskytuje před samotným koncem. Vidíme noční záběr na dům Laury Palmerové. Velice diskutabilní však je, jak budou postavy, které jsou po smrti, do děje zapojeny, protože u režiséra, jakým je David Lynch, člověk nikdy neví. „Je to budoucnost nebo minulost?“ Vzpomeňte na řečnickou otázku, kterou položil trpaslík ve vigvamu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

alexis

Umm… Ty lesy…

1.5.2017 | 22:26:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama