Two and a Half Men (Dva a půl chlapa)
85/100 - 211×

Two and a Half Men(Dva a půl chlapa)

Charlie si užíval pohodlnosti svobodného života, krásných aut, rychlých žen a domu jen pro sebe. To však už neplatí, dům začal sdílet se svým bratrem Alanem a jeho synkem Jakem a tato skutečnost komplikuje i ostatní oblasti jeho života. Na vše, co život přináší, ale už není sám, je jich přímo dva a půl!

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný

Dva a půl chlapa se loučí

Dva a půl chlapa se loučí

A jsme ve finále. Stanice CBS ukončuje další svou oblíbenou komedii, která nás bavila dlouhých dvanáct let. Co se v domku na pláži událo za posledních 12 let, můžete zjistit v následujícím článku, který obsahuje spoilery z celých 12 let seriálu.

7 2
20.2.2015

Bylo to přesně 22. září roku 2003, kdy se Alan Harper přišel zeptat svého úspěšnějšího bratra Charlieho, zda by u něj mohl na pár dní přespat, protože nemá kam jít. Z přespání na pár dní se stalo přespání na několik let a Alana nedostala z domu ani Charlieho smrt.

Seriál doprovázela celá řada skandálů, díky kterým můžeme seriál rozdělit na dvě části. První část tvoří první až osmá řada s Charlie Sheenem a druhou devátá až dvanáctá s Ashtonem Kutcherem. Skandálu se neubránil ani nejmladší z trojice hlavních aktérů představitel Jakea Angus T. Jones, který během desáté řady žádal fanoušky, aby se na seriál přestali dívat, protože už v něm nechce hrát. Později se za vše omluvil, ale bylo jasné, že se Jake bude ze seriálu poroučet úplně a tak se také stalo. V posledních dvou řadách jsme se tak vídali z původního tria jen s Alanem.

Jednotlivé epizody mají velmi podobný průběh. Charlie si užívá života, kdežto jeho méně úspěšný bratr se musí vypořádávat se svou bývalou ženou Judith a starat se o svého syna Jakea. O domácnost se pak stará uklízečka Berta, která srší hláškami. Nechybí ani milující matka Evelyn a ani šílená sousedka posedlá Charliem Rose.

Charlie si užívá života naplno a má nespočet žen. Mezi ty, na které bychom neměli zapomenout, patří zcela jistě Kandi, která nejprve chodila s Charliem, ale později začala chodit s Alanem. Charlie se mezitím seznámil s Miou, kterou si chtěl vzít, svatba však byla zrušena a tak si Alan vzal Kandi. Jejich manželství netrvalo dlouho a rozvod přišel během čtvrté řady. Ve které nám Judith představila svého nového snoubence Herba. Další žena, která nejprve chodila s Charliem, a pak s Alanem, byla Alanova recepční Melissa. Během sedmé řady se nám představila Alanova životní žena Lyndsey a její syn Eldridge.

Charlieho osudovou láskou byla zcela jistě Chelsea, která se nám představila celkem ve 35 epizodách. Poprvé s ní měl Charlie aférku na jednu noc během šesté řady, ještě v této řadě se vrací do děje. Pro Charlieho to byla první žena, ke které opravdu něco cítil a požádal ji o ruku. Chelsea však Charlieho opustí a když se po rozchodu spolu zase vyspí, je rozhodnutá se k němu vrátit. Později však zjistí, že Charlie spí s její kamarádkou a se vztahem je konec. Charlie to však nevzdává a chce dát Chelsea dárek k narozeninám skrze Jakea. Když se před ní chce schovat, nabourá do policejního vozu a je zatčen.

Během osmé epizody je Charlie opět sám a snaží se zaplnit díru po rozchodu s Chelsea. Jeho sousedka Rose se vdala a Charlie ji opět začíná přicházet na chuť. Na konci osmé řady se společně vydávají do Paříže, kde měl Charlie údajně požádat Rose o ruku, pár dní na to ho však Rose načapala ve sprše s jinou ženou a Charlie údajně spadl pod vlak.

Po jeho smrti kupuje dům na pláží miliardář Walden Schmidt, který se právě rozvádí se svou ženou Bridget. Problém je však v tom, že je jako malé dítě a neumí se o sebe postarat. Proto u sebe nechává bydlet Alana. Netrvá to dlouho a v obchodě Walden potkává Zoey, se kterou mu to klape a proto se ji na začátku desáté řady rozhodne požádat o ruku a v seriálu se nám tak poprvé ukazuje Bolton.

Thumbnail Play icon

Na to však tvrdě doplácí a je odmítnut. Walden si následně začne myslet, že po něm ženy jdou jen kvůli jeho penězům a vytvoří si novou identitu a poznává se s Kate, které pomůže splnit si její sen stát se uznávanou návrhářkou a opouští město.

V desáté řadě se musíme obejít již bez Jakea a tvůrci se prázdnou díru snaží nahradit nově nalezenou dcerou Charlieho Jenny. Jenny je lesbička a zachází se ženami naprosto stejně jako svůj otec. Lyndsey si po rozchodu s Alanem našla nového přítele Larryho a Alan na sebe bere novou identitu, aby se s ním seznámil a zjistil, co je zač. Lyndsey to však s Larrym neklape v posteli a tak se vrací k Alanovi, ale chce ho s Alanem jen podvádět. Jako Jeff se Alan seznamuje s Gretchen, se kterou mu to vydrží, i když vyjde s pravdou najevo o svém skutečném já, přesto se s ním rozchází kvůli svému bývalému.

Dvanáctá řada se odehrává ve zcela jiném rytmu. Walden má srdeční zástavu a je špatný z toho, že nemá žádného potomka a rozhodne se adoptovat dítě, což napoprvé nevyjde a proto požádá o ruku Alana. Seznamují se slečnou McMartinovou, která jim svěřuje do opatrovnictví mladého Louise. Alan se vrací k Lyndsey a Walden chodí se slečnou McMartinovou.

Sledovanost prvních osmi řad se pochybovala na velmi vysokých číslech, kdy téměř každou epizodu vidělo něco mezi 13 – 16 miliony diváků. Rekord ve sledovanosti však padl s příchodem Waldena, kdy jeho nástup sledovalo v premiéře téměř 29 milionu diváků. Konec deváté řady však sledovalo již jen 11 milionů. Zlom přišel v jedenácté řadě, kdy se sledovanost dostala pod 9 milionů a bylo rozhodnuto o ukončení seriálu. Seriál stále dosahuje slušných ratingových hodnot, nekončí tak kvůli nízké sledovanosti, ale řekněme si to upřímně. Už nastala vhodná doba.

Po odchodu Charlieho Sheena trpěl seriál především tím, že si tvůrci skrze seriál vyřizovali účty s Charliem. Tvůrcům zbytečně dlouho trvalo, než se od Charlieho oprostili a posunuli se dále, vlastně i ve dvanácté řadě jsme se dočkali několika narážek na Charlieho. Odchod Jakea seriál také neustál nejlépe. Jenny rozhodně nebyla nejlepší náhradou a samotná dvanáctá řada se z počátku nejevila jako nejlepší k zakončení. Kvůli zkrácené sérii neměli tvůrci dostatek času na to, co si všechno naplánovali a bohužel je to citelně znát jak na tempu, tak na ději.

My však nehodláme vzpomínat jen na to špatné. Seriál po celých dvanáct let bavil a byl plný hlášek. V dnešní době, kdy se v USA točí minimálně dvouciferné číslo komedií ročně, rozhodně musíme říct, že Dva a půl chlapa patří mezi ty lepší, které se v USA produkují a bude hodně těžké najít za tento seriál nějakou adekvátní náhradu. Jak dokázal seriál Anger Management originál je jen jeden a snažit se o to samé i když trochu jinak, nemusí vždy fungovat.

Foto: CBS

Diskuze /40

roksik

Môžem sa spýtať, kedy asi spravíte titulky??? :)

#3 1Bobesh1
20.2.2015 | 8:44:03
jirkem

Tak edna je hlavně nedělá, dělám je já ;) První díl bude dneska večer nebo v neděli dopoledne a druhý, těžko říct…

20.2.2015 | 9:26:30
1Bobesh1

#1 roksik: Přesně jak píše Jirkem. Titulky neděláme a informace o jejich stavu nemáme.Otázky zde ohledně nich jsou zbytečné.

Od finále jsem čekal něco mnohem víc, než takovou břečku totálně o ničem. První díl ještě šel, druhý byl asi to nejhorší, co kdy natočili. Nechápu, proč se rozhodli řešit Charlieho místo dokončení příběhu. Naprosté zklamání a Chuck Lorre se ukázal jako naprostý egoista, který se nedokáže přenést přes 4 roky starou záležitost.

#8 xanadux #17 lukas14
admin
20.2.2015 | 9:56:51
tom35

Chuck Lorre ukázal jakej je kretén. Takhle bych popsal finále.

20.2.2015 | 9:57:14
jirkem

Hlavně se mi ovšem nedaří nikde stáhnout žádnou „nefejk“ verzi… Už jsem zkoušel 3×. Asi půjdu na uložto…

20.2.2015 | 10:27:27
Oveckoun

Ok, a teď pohled někoho, kdo viděl jen jednu řadu s Waldenem a všechny s Charliem. Já jsem nadšený. Na můj vkus tam bylo moc pohledů a otázek do kamery a Chuck Lorre to koncem vážně podělal OVŠEM

#10 1Bobesh1
20.2.2015 | 10:48:31
Oveckoun

(pokračování – omylem jsem to postnul) Slater, Jake, Arnold (!), Rose, narážky na všechno možné… Ano, je to asi pokleslá zábava a já nejsem až tak náročný divák jak jsem si myslel že jsem. Bavil jsem se, smál jsem se skoro tak jako u původních řad. Dám 4* a doopravdy jsem spokojený s koncem a to se mi za posledních pár let u žádného seriálu nestalo.

20.2.2015 | 10:52:10
xanadux

#3 1Bobesh1: Presne sa stotoznujem namiesto ukoncenia serialu sa Chuck Lorre rozhodol riesit 4 roky stary problem s Charliem. A namiesto dôstojneho ukoncenia serialu nam podal takuto sracku. Od finale som ocakaval ze to aspon ukoncia v style „happy end“ a bol by pokoj. Ale nie podme stale riesti problem Chuck vs Charlie. A myslim si ze to bolo hodne nedostojne ukoncenie „jedneho s tych lepsich sitkomov“. Nijak neukonceny pribeh ani nic ale tak co cakat od niekoho kto si po 4 rokoch stale musi riesti komplexy XD ale tak goodbye Alan aspon ty si vydrzal az do konca XD

20.2.2015 | 10:53:41
jirkem

Jo, už jsem na to přišel, tzn. že titulky budou nejdřív tak v úterý :(

#10 1Bobesh1
20.2.2015 | 10:54:30
1Bobesh1

#6 Oveckoun: Tak to se celkem máš. Ono když se tam 4 roky „něco“ řeší a v úplně poslední epizodě se vracíme zpátky k Charliemu, tak to vyzní úplně mimo. Já vážně čekal, že Alan opustí dům a začne žít s Lyndsey. Čekal jsem nějaké zakončení příběhu s Waldenem. Místo toho jsme se dočkali zakončení příběhu s Charliem bez Charlieho. Možná kdyby to celé natočili s ním, tak by to ve výsledku vyznělo lépe. Takhle to bylo o nás, bez nás. Uznávám, že vidět starší postavy bylo fajn, ale o nich už ta show dávno není. Měli se prostě držet linky s Waldenem a ukončit tu.

#9 jirkem: Není kam spěchat :) Další epizody už nás nečekají.

#11 Oveckoun
admin
20.2.2015 | 11:00:28
Oveckoun

#10 1Bobesh1: Problém je v tom, že Chuck Lorre neumí zvládnout složitější příběhy. Je skvělý v epizodních dílech ale když přijde na věc prohloubení charakterů a jejich vývoj, začíná to drhnout a výsledek je pak kaše.

Jak říkám. Většinu nových řad jsem neviděl a tak nemůžu být objektivní. Jen se teď nemůžu rozhodnout, jestli je to dobře, nebo špatně :)

20.2.2015 | 11:22:41
kiso1561

SPOILER k finále.. Inak kto si nevšimol, na konci bolo napísané prečo sa naozaj Charlie neobjavil a ako to chceli ukončit pôvodne. http://i.imgur.com/02lBerg.jpg

#13 Deanmon #14 tom35
20.2.2015 | 11:32:52
Deanmon

#12 kiso1561: Ano, a to ale stále jen dokazuje to že Chuck Lorre je napostej kretén,protože jeho verze opravdu vtipná není ani ta původní myšlenka ani finální verze, Charlie nápad určitě zněl daleko líp, a myslím si že šlo určitě vymyslet nějaký kompromis ,ale podle mého to bylo tak co Charlie přišel s návrhem okamžitě mu ho zavrhly a poslali ho někam. No alespoň se objevil Jake ..

20.2.2015 | 11:42:27
tom35

#12 kiso1561: Sheen by akorát ze sebe udělal blbce kdyby na tohle zesměšňování přistoupil. Byl by to ten samej trapnej díl akorát s tím, že by spadlo piáno na Sheena a né na dvojníka.

20.2.2015 | 12:01:27
Anckrst

počas celého finále pekné a zábavné easter eggs. vytkol by som pohľady do kamery. a posledných 5 sekúnd je absolútna fraška. pokazil celý seriál.

20.2.2015 | 12:03:46
jirkem

Nemůžu říct, že by to bylo špatné. Zasmál jsem se, jako vždy, hlášky super, Jake překvapil, Arnie taky…

Akorát těch posledních pár vteřin zkazilo celý konec…

20.2.2015 | 12:19:55
lukas14

#3 1Bobesh1: dufam ze titulky budu na 1 diel nakolko neviem ako vy ale ja som si stiahol obe casti v jednom subore takze nemam to rozdelene na casti :(

#18 1Bobesh1
20.2.2015 | 15:11:17
1Bobesh1

#17 lukas14: Bože, kdyby sis nejprve přečetl diskuzi a poté psal komentáře, ušetřil by sis zbytečné starosti. Viz komentář číslo 10 od @JIrkem. Každopádně řešit ZDE titulky je zcela zcestné, jak píšu celou 12. řadu, my je nepřekládáme!

admin
20.2.2015 | 15:30:44
fbio

To jsem jediný komu se konec líbí.....????

20.2.2015 | 17:31:00
DavidakaBonifac

mě se poslední epizoda líbila, narážky na anger management atd jsou super. Pořád jsme doufal, že s tam Charlie objeví a určitě by si to jako tvář tohoto seriálu zasloužil a bylo by to fajn. Jen my nevidíme do toho, co přesně se stalo, nedivím se Lorremu, když Charlie( jako hlavní postava) je nespolehlivý a radši se někde sjíždí a ohrozí běh seriálu, tak se nechtělo do kompromisů. Každopádně to mohl překousnout a poslední díl by byl mnohem lepší :)

#22 Deanmon
21.2.2015 | 2:00:19
mravecsk

Mne s to pacilo tak ako to je :) Pobavilo :D

21.2.2015 | 2:35:14
Deanmon

#20 DavidakaBonifac: Ví se přesně co se stalo, Charliemu se nelíbil konec který mu navrhl Lorre který měl být prakticky stejný jako ten co jsme viděli jen s tím že by Charlie řekl pár hlášek a byl by vidět jeho obličej ,místo toho teda Sheen navrhl svou verzi konce ve které by se Charlie vrátil proběhlo by pár heart breaking momentů a také to ,že by se po Charlieho návratu následoval spin off s Alanem a Charliem nazvaný „Harpers“ ale tomu se Chuck vysmál a poslal Charlieho do prdele, takže asi nějak tak :) ..

21.2.2015 | 11:52:22
Pajule

Taky si myslím, že díl byl dobrý, a posedlost některých sledujících Charliem Sheenem je způsobená dezinformovaností o tom, co se s tím hercem skutečně dělo. Pro mě by byl ten díl lepší jen tím, že by nakonec nespadlo to piano, ale prostě by jen zazvonil ;)

21.2.2015 | 11:58:00
Syrion93

Prooooooooooo­ooooooč to tak zničili ten konec ? :D Popravdě jsem si to nehorázně užíval.. bavil se a loučil se se seriálem a ani jsem nemusel vidět Charlieho stačilo vědět,že je pořád naživu a konec. Proč to ten trotl musel takto zničit ? Stačilo to rozumně ukončit,ale né takhle. Špatné to nebylo,ale konec to pokazil. Pro mne Charlie pořád žije :D a vždy bude.

21.2.2015 | 14:21:39
lukas14

tak musim povedat ze tento serial bol skvely od 1–8 serie a tak si to budem pamatat! serie 9–12 som si zbezne sem tam pozrel ale musim povedat nech si psie kto chce co chce ze bez Sheena to islo dole vodou co sa ukazalo nie len na cislach ale aj na tom ze serial skoncil! To ze Sheen ten serial tahal a ze on bol hviezda sa po jeho odchode a po 4 rokoch ukazali ako pravdive! Lorrem ak by prekusol 4 roky staru vec mohol serial pokracovat velmi dlho a vynasat velke miliony takto skoncil najubohejsie ako sa mohol? Finale=fraska!!!

21.2.2015 | 16:13:28
Atenecka

Hmm, když jsem si pouštěla ten dvoujdíl, tak sem si říkala „V nejhorším budu ten dvojdíl ignorovat a představovat si happy end Alan + Lindsay, Walden + slečna McMartinnová“ no a po dvojdíle lituji, že sem se na něj koukla. To, že měl Charlie žít 4 roky u Rose ve sklepě je hrozné (ale myslím, že by toho Rose byla schopná), prostě otřesné. Nejhorší závěr seriálu (a to počítám Jak jsem poznal Vaši matku a Buffy, přemožitelku upírů). Závěr co napsal Charlie byl mnohem lepší! A mimochodem Anger management je dobrý seriál a závěr se mi také líbil.

Celou dobu (když se mluvilo o Charlieho účasti v posledním díle) sem se těšila na to, co řekne Alanovi, že dokázal pořád zůstat v domě :-D Ale to, že ho měl chtít zabít by mě prostě nenapadlo!

No hodnotila bych to 4– a nejhorší díl v seriálu…

Ale hláška „vypadám na to, že sem v armádě?“ „né v naší“ mě fakt pobavila :-)

23.2.2015 | 0:17:15
Revoemag

Odkazy na Sheena byli dost trapný. Rychle jim vypadlo z hlavy, že jsou boháči hlavně díky němu. A zesměšňovat jeho Anger management? Myslím, že není na místě smát se něčemu, co Charliemu vydělalo 100 M dolarů :-D Nedůstojný zakončení jinak dobrýho seriálu.

23.2.2015 | 1:34:32
Revoemag

A to ani nezmiňuju, že mu studio muselo vyplatit 100–125 milionu dolarů, jako odchodný z 2 a půl chlapa :-D

23.2.2015 | 1:51:13
raftak007

Díl nebyl špatný, párkrát jsem se zasmál. Ale jde vidět, že se Chuck nedokázal vyrovnat s koncem Charliho v seriálů. Čekal jsem nějaké zakončení, třeba že se Alan konečně odstěhuje, ale toto byla hrůza, doufám že bude (třeba jako u How i met your mother) alternativní konec.

23.2.2015 | 9:29:37
Revoemag

Asi tak. Místo aby důstojně ukončil dějové linky seriálu, tak musel řešit svůj osobní problém se Sheenem. Celkem trapné a hlavně škoda pro seriál.

23.2.2015 | 14:10:21
Fredy1

To že prišiel Jake bolo asi najlepšie vo finále ale stále som čakal že príde Charlie keď už to bolo celé o ňom …

23.2.2015 | 19:14:02
luciakanky

Mám zmiešané pocity. Po prvé to pravé dva a pol chlapa pre mňa skončilo po odchode Charlieho, ale keď nebolo čo pozerať tak som si pozrela aj nové časti a 11. sériu som si celkom obľúbila a aj som si zvykla na Kutchera. Takže posledná epizóda vôbec ma tak nedojala, bolo to ako lúčenie s nevyliečiteľne chorým človekom, ste radi, že ešte je tu s vami, ale viete, že už to lepšie nebude a už to nie je ono a keď príde koniec tak vám bude smutno kvôli všetkým tým chvíľam pred chorobou, ale na druhej strane cítie aj istú úľavu. Po druhé, finálová dvojepizóda bola asi najlepšia epizóda 12. série, ale ako finálová časť bola slabá. To, že celý príbeh bol trochu pritiahnutý za vlasy mi nevadí, vadí mi, že z Charlieho spravili krvilačného vraha:D

12. séria bola suverénne najslabšia, možno 2–3 epizódy ma bavili, inak nuda. Ale posledný dvojdiel ma nenudil, mal spád, bol vtipný a potešil ma návrat toľkých postáv, ale najviac potešil Jake, to bolo asi najlepšie na celej dvojepizóde. Možno mi trochu chýbal Herb a Jakeov kamarád Eldrige. Je fajn, že si dokázali robiť srandu sami zo seba, ale ten absolútny záver…čo ja viem, aspon, že aj na seba nechal Chuck zhodiť piano :D Ale skôr som čakala, že posledné slová celého seriálu budú Alan, get out of my house :D

Zdroj: http://www.serialzone.cz/…le/strana-1/#…

23.2.2015 | 19:58:44
lukas14

este raz som si to pozrel a musim povedat ze to je s titulkami este hrosie ako bez nch :( cely diel isli po sheenovi ktory sa moze len a len smiat ako uz som pisal a oblo pisane zabudli kto ich 8 rokov zivil!!!!!!!!!!!!

23.2.2015 | 20:24:15
Fredy1

Tiger blood čakal som že sa to tam objavý :D

23.2.2015 | 21:03:16
Jokerinko

Tak tento koniec ma tak trochu nasral Chuck Lore je riadny ...... (doplňte si sami ) tá narážka na anger management bol trápna a alan za to čo pre neho urobil charlie za tých 9 či 10 sérii sa zachoval ako K..... (prepáčte ale moja naštvanosť sa nedá ináč vyjadriť ) tie narážky na charliho aký je zlý a tak celý koniec ešte zhoršili , bolo tam pár situácii kedy som sa zasmial ale ináč celý diel TRAPAS chuck lore u mňa si si to posral ! P:S: Two and a half men som pozeral od prvučičkého dielu a tento koniec ma sklamal aj keď na waldena som si už časom aj zvykol ale to že odišiel aj Jake tomu odbížilo najviac čo sa prejavuje aj v poslednom diely :( :(

24.2.2015 | 21:49:46
Fredy1

John Cryaer (alan) len hral podľa scenára čo mu dal Chuck Lorrie nemyslím si že by on sám chcel narážať na Anger Management . Ono to ani nebolo o ukončení seriálu ako o ukončení toho sporu čo mali medzi sebou …

#37 Jokerinko
25.2.2015 | 13:25:53
Jokerinko

ja viem že to mal v scenári preto som písal že ALAN nie John Cryer jeho ako herca mám rád ale to ako mu napísali scenár je hrôza chuck lore proste klesol na dno .
#36 Fredy1:

26.2.2015 | 18:29:50
meadow

Fakt nevím, proč s tím posledním dvoudílem máte takový problém :-) Vždyť TAHM se celou dobu neslo v duchu narážek na ostatní sitcomy, herce a známé osobnosti. A že si v posledním díle utahovali ze Sheena a Anger Managementu Vám vadí? Mně se ten dvoudíl líbil! Po dlouhé době jsem se zase mohl u TAHM smát od první minuty až po tu poslední. Že byly ty vtipy mnohdy laciný? Mě stejně pobavily (a to říkám jako velký Ch. Sheena Fanboy) :-). Já si lepší poslední díl, než byl tenhle, neumím představit – skončit s úsměvem na tváři, co víc chtít.

Přijde mi, že jste se spíš vy nepřenesli přes odchod Scheena, ne Chuck Lore ;-)

#39 lukas14
26.2.2015 | 20:14:24
lukas14

#38 meadow: pozeram ze ti vela ku stastiu nechyba nam ktori mame aku taku uroven to nemohlo pripadat inak ako odpad!

26.2.2015 | 20:28:03
Peinkain

Videl som každý jeden diel Two and a half men. Užasný seriál. Aj keď sa mi moc nepáčilo keď dali Charlieho Sheena preč zo seriálu, prežil som to. Od 9. Série už bol tento sitcom zväčša trapný ale uznávam, že tam boli aj dobre scény. Nepáčilo sa mi, keď tam dali, źe má Charlie dcéru. Veď práve to bolo na Charliem úžasné, že to bol šťastný ,,bastard". Taktiež sa mi nepáčilo, že začali naznačovať, že bol Chariel Harper závyslí na kokaine. On bol alkoholik ale na tvrdé drogy neišiel. Ale posledný diel bol OTRASNÝ! Bola to čistá reklama a propaganda. Pridali tam hercov ktorí tam v živote predtým neboli a len im urobili reklamu viď. Arnold Schwarzenneger. Keď som sa prvý krát dozvedel, že tam bude v poslednom diely opäť Charlie, úprimne som bol rád. Bola to moja obľúbená postava. Bol som zároveň aj zvedavý ako ho tam chcú vrátiť. Spôsob bol v celku zaujímavý, dobrý i keď trochu gýčový. Dúfal som, že už v 2. polovici tohtu dielu sa aj naozaj Charlie objaví. Čo sa bude diať. V poslednej minúte, keď už zazvonil na dvere som dúfal, že ho ukážu, bol by to aspoň taký umelecký koniec. Avšak nie. Keď naňho spadlo piáno a vedel som, že ho už určite nikdy v Two and a half men neuvidím, tak mi to prišlo dosť blbé. Že už tam aspoň naposledy neukázali jeho tvár. A posledná scéna, kde ukázali Chucka Lorra, tak povedzme si pravdu, koho on zaujímal. Celý diel sa všetci tešia na Charlieho a on urobí záber na seba. TRÁPNE! Bol to jeden z mojích najoblúbenejšich režisérov, ale to jak ukončil Two and a half men bol hrozné a nedôstojné k najoblúbenejšej postave seriálu. Podľa môjho názoru najlepšie ukončený seriál bol FRIENDS. To bolo dôstojné zakončenie, dokonca aj s dodatkovým seriálom JOEY. Nuž, mňa posledný diel Two and a half men naozaj sklamal. :(

9.1.2016 | 23:40:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama