Two Weeks to Live
80/100 - 4×

Two Weeks to Live

Mladá žena se vydává na tajnou misi, aby uctila památku svého otce, který zemřel za podivných okolností, když ještě byla malá.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Sky One | 25 minut
žánr
Akční, Komedie, Thriller

Seznamte se s hlavními postavami

Seznamte se s hlavními postavami

Už tuto středu má premiéru nová komedie Two Weeks to Live. Uvnitř článku si můžete přečíst podrobný popis seriálu a také zjistit, jaké hvězdy v seriálu zazáří. Těšit se můžete například na herce z hitů jako Game of Thrones, Gotham, Fleabag či Pennyworth.

0 0
31.8.2020

Než si představíme sedmičku hlavních postav nové akční komedie Two Weeks to Live, přečtěte si celý popis, který vám prozradí, o čem že to vlastně celé bude.

Kim Noakes je mladá vyvrhelka, která byla malou holčičkou, když její otec zemřel za podivných okolností. Po jeho smrti ji její matka Tina odvezla pryč a začaly žít venkovským životem v izolaci, kde se učily základním technikám přežívání.
Nyní je Kim už dospělá a vydává se poprvé do skutečného světa s tajnou misí uctění památky svého otce. Kim narazí na společensky neohrabaného Nickyho, který neumí moc zapůsobit na dívky, a jeho bratra Jaye v jejich hospodě a všechno se začne vyvíjet v chaotický sled událostí, který uvrhne jejich životy v nebezpečí. Koho by napadlo, že se pár drinků a pošetilý vtípek můžou vyvrbit tak moc špatně?
Následně se do centra dění přidává i Tina, která hledá Kim, a nedlouho poté se celá skupina nachází na útěku před vraždícími gangstery a policií s obrovskou taškou ukradených peněz. Avšak Kim není obyčejnou rybou na suchu – je spíše velkým žralokem a ví, jak rozebrat pistoli během 6 sekund, jak stáhnout z jelena kůži, aby si vytvořila spací pytel a zároveň zná nazpaměť slova písně „I Will Survive“. S ní v týmu mají ostatní naději, že se jim všem podaří vyváznout živí.

V hlavní roli Kim Noakes se ukáže hvězda seriálu Game of Thrones Maisie Williams. Kim je mladá žena, která ve svých šesti letech byla svědkem otcovy vraždy. O více než dekádu později se vydává pryč z izolovaného domova ve Skotsku a je rozhodnutá zažít skutečný svět dříve, než skončí, a snad během toho i pomstít otcovu vraždu.

Kiminu matku Tinu Noakes si zahraje herečka Sian Clifford, která se proslavila především seriálem Fleabag. Tina chce mít všechno pod kontrolou a je to taková survivalistka, která se snaží svou dceru naučit bizarní techniky přežívání, včetně takových „znečišťujících pilulek“, které se až moc podezřele podobají bonbónům TicTac.

Herec Mawaan Rizwan se představí jako Nicky Malik. Nicky je mladík, který vystudoval na univerzitě anglickou literaturu. Není ale moc nadaný v sociálních interakcích, především se ženami. Společně se svým bratrem vlastní hospodu.

Když už je řeč o jeho bratrovi, toho ztvární herec Taheen Modak. Jay Malik je spolumajitelem hospody a právě jeho žertík cílený na Kim má velké následky.

Herec Sean Pertwee si zahraje postavu jménem Jimmy Davies. Ten je zločineckým bossem a Kim věří, že to byl on, kdo je zodpovědný za smrt jejího otce. Seana Pertweeho můžete znát především ze seriálu Gotham, kde ztvárnil komorníka Alfreda Pennywortha.

Poslední dvojici hlavních postav ztvární herci Jason Flemyng a Thalissa Teixeira. Flemyngův Brooks je bezcitným (avšak zábavným) křivým poldou, který ke korupci dohání i svou mladou kolegyni Thompsonovou. Jasona Flemynga můžete v současnosti vídat i v seriálu Pennyworth a Thalissu jste mohli vidět například v miniseriálu Trigonometry.

Zdroj: RadioTimes, Foto: Sky One

Zaujal vás seriál a jeho obsazení? Budete ho sledovat

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: Episode 6

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @KristynaKrausova
Korekce: @tominotomino

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama