Zdroj: CBS, Paramount+
České titulky k osmé epizodě šesté série jsou nyní dostupné. Naleznete je v profilu epizody Aces and Eights. O překlad se postaral @Kubc6a. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit díl ohodnotit. Pěkně se u sledování bavte.
Zdroj: CBS, Paramount+
7 sezón | CBS, Paramount+ | 50 minut
Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.
Toni Trucks, která v seriálu ztvárňuje Davisovou, absolvovala své mediální kolečko, během něhož prozradila několik informací ohledně závěrečné sedmé série. Se zakončením je spokojená a doufá v nějakou návaznost.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Poslední sezóna
7 sezón
| CBS, Paramount+
| 50 minut
SkyShowtime
| Lepsi TV
| SledovaniTV
Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.
Obsazení:David Boreanaz (Jason Hayes), Max Thieriot (Clay Spenser), Neil Brown Jr. (Ray Perry), A. J. Buckley (Sonny Quinn), Toni Trucks (Lisa Davisová), Jessica Paré (Mandy Ellisová), Judd Lormand (Eric Blackburn), Scott Foxx (Full Metal), Mike Wade (Wes Soto), Justin Melnick (Brock Reynolds), Tyler Grey (Trent Sawyer)
(více)
Diskuze /12
PStark
Tak z té poslední scény tohoto dílu, jsem zůstala sedět s otevřenou pusou. Mazec ale proč..
#4 GhostíkBernardo_Guardi
Podle mnoha článků zde měl Clayův herecký představitel už tak plno povinností jinde, a chtěl si najít plnohodnotný důvod, jak svou roli v seriálu dokončit (a případně ukončit). Tak to zjevně chtěl udělat takhle.
#11 realmPStark
O tom že má nový seriál vím, jen jsem nikde nečetla že v Seal Team skončí. Jen že jeho účast se omezí. Ale toto jsem opravdu nečekala.
Ghostík
#1 PStark: hele…já taky…tak tohle jsem teda fakticky nečekal…jsem zůstal totálně v šoku, jsem nevěděl, která bije
Ghostík
ale jde vidět, že v USA se napřed střílí a pak se ptá xD
Jack1947
Díky
Jack1947
Tak díky za menší spojly tak nakonec, povzoru jinejch serošů, postava je mrtvá a nikoli odejitá Firef ocunty byl lepší seroš nu což -.- po 5 ti letech! X.X
Robertino
Jsem tu poprvé, prosím jak se mohu dívat? Děkuji
#9 Kubc6aKubc6a webmaster
#8 Robertino: tady se na nic nepodíváš. píšeme články a předkládáme titulky.
Jack1947
Za mě to je dost ubohé řešení, už jsme to viděli nešetněkrát v jiných seriálech takže to už nebude jako dřív… NIKDY -.- i když mnohé seroše přežili odchody hlavních hvězd, nechápu že to nešlo vymyslet nijak jinak Robertino zkus ulozto nebo jiné neumíš guglit nebo co nový na internetu ???
realm
#2 Bernardo_Guardi: Taky jsem myslel, že jeho roli jenom omezí, ten konec mě dost překvapil. Taky jsem koukal, že borec hned střílel i když to v USA asi bude celkem běžné.
Jack1947
V juesej je taky dost běžné likvidovat hlavní postavy když už nechtějí nebo nemůžou hrát no ták vždyt nechtěl být stejný… X.X