Zdroj: CBS, Paramount+
České titulky k jednadvacáté epizodě první série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Graveyard of Empires. Titulky pro vás připravil @Malkivian. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
Zdroj: CBS, Paramount+
7 sezón | CBS, Paramount+ | 50 minut
Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.
Toni Trucks, která v seriálu ztvárňuje Davisovou, absolvovala své mediální kolečko, během něhož prozradila několik informací ohledně závěrečné sedmé série. Se zakončením je spokojená a doufá v nějakou návaznost.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Poslední sezóna
7 sezón
| CBS, Paramount+
| 50 minut
SkyShowtime
| Lepsi TV
| SledovaniTV
Seriál z prostředí elitní námořní jednotky SEALs nám ukáže, jak tito američtí vojáci vykonávají svou práci, která je velmi nebezpečná a zahrnuje spoustu rizik.
Obsazení:David Boreanaz (Jason Hayes), Max Thieriot (Clay Spenser), Neil Brown Jr. (Ray Perry), A. J. Buckley (Sonny Quinn), Toni Trucks (Lisa Davisová), Jessica Paré (Mandy Ellisová), Judd Lormand (Eric Blackburn), Scott Foxx (Full Metal), Mike Wade (Wes Soto), Justin Melnick (Brock Reynolds), Tyler Grey (Trent Sawyer)
(více)
Diskuze /3
Decado23
Tak to blížící se finále série nabírá docela slušné obrátky. Myslím, že tomu plnohodnotná sérka dost pomohla, kvalita se výrazně zvedá, alespon teda pro mě. Jsem zvědavej jak to dopadne.
Malkivian
Souhlas. Jakmile měli jistotu, že můžou rozehrát větší partii a nemusí příběhy jako takové začít i ukončit v jedné epizodě, seriál vyloženě „rozkvetl“. Jen pořád čekám na nějaký fakt velký zvrat, něco co by mě poslalo do kolen… protože to tomu zatím trochu chybí :)
#3 Decado23Decado23
#2 Malkivian: A musím teda i za sebe říci že jsem si tu k hrdinům našel víc cestu, než v seal team six. ten mě prostě nechytl. Jasně mám slabost pro Bootha, ale prostě mi tenhle tým sedí více i díky ostatním klukům. A také díky tomu že osobní životy řeší spíše tak okrajově. Prostě ano, mají je a mají své problémy, ale převážně jsou v terénu se svou agentkou CIA :)