Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Twayne Boneraper

Twayne Boneraper

Twayne Boneraper je vládní byrokrat, jenž dohlíží na newyorské Oddělení integrace. Také je to hrozivý démon, jemuž se hnusí imigranti natolik, že by je radši nechal vypařit, než aby jim pomáhal. Také pohrdá sociálními službami a jejich soucitnými způsoby, z toho důvodu omezil personál na dva pracovníky a téměř všechen jejich rozpočet přidělil Divizi pro prosazování zákona. Navzdory svému impozantnímu vzhledu je Twayne tak trochu šprýmař často spoléhající na Callie, aby se ujistil, že oddělení šlape tak, jak má.

Dabuje: Michael-Leon Wooley

Foto: Comedy Central

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama