Under the Dome 3 otázky pro Deana Norrise

3 otázky pro Deana Norrise

3 otázky pro Deana Norrise

Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie) poskytl webu uproxx.com rozhovor a my jsme vám ty tři otázky, které se týkaly seriálu Under the Dome, samozřejmě přeložili.


1 0
1.9.2013

uproxx.com: Zajímalo by mě, zda jste knihu četl, nebo ne.
Dean Norris: Knihu jsem nečetl. Původně jsem si ji koupil, ale později mi z rozhovorů s producenty a Stephenem Kingem bylo jasné, že se jejího děje držet nebudou. Tak jsem si řekl, proč se tím zbytečně mást.

uproxx.com: Popravdě se mi líbí změny u Velkého Jima. Je chlápek, co se snaží dělat dobro zlým způsobem.
Dean Norris: Tohle jsme hodně dlouho probírali. Říkal jsem jim, že ať s ním mají plány jakékoliv, nechci ho považovat za záporáka. Možná ho za záporáka budou považovat diváci, ale já o něm tak uvažovat nechci. Nemyslím si, že záporáci si o sobě většinou myslí, že jsou záporáci. Podle mě dělají to, co je podle nich nejlepší. A nejděsivější je na tom skutečnost, že to někdy dělají z pocitu, že je jim to někým nebo něčím určené. Ať už osudem, nebo nějakou silou, která jim říká, že musí udělat to, co musí. Tihle chlápci jsou nejděsivější.


uproxx.com: Patříte k těm lidem z televize, kteří jsou nejlepší mračouni. Kolik času jste trávil nacvičováním mračení, nebo vám to bylo dáno do vínku?
Dean Norris: Mračení jsem opravdu nenacvičoval. Přišlo to samo od sebe. Netuším, možná mám díky svým rysům v obličeji sklon k mračení. Je pravda, že se mě často lidé ptají: „Co se děje?“ A já odpovídám: „Vůbec nic se neděje!“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E13: The Enemy Within

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad titulků: @Honza95, @AnnieK998 a @Seticzech
Na verzi:
Under.the.Dome­.S03E13.HDTV.x264-LOL

Předběžný čas dokončení: Během tohoto týdne

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás