UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

Noví herci míří do čtvrté série

Noví herci míří do čtvrté série

Jako každý rok, i čtvrtá řada nám nabídne spoustu nových postav. V následujícím článku vám přinášíme popisy sedmi nových postav, které se v seriálu objeví, a jejich herecké představitele.

3 0
10.7.2018

Již skoro za týden se dočkáme nové série, která se bude streamovat na australské stanici Stan. Je otázkou, zda se k těmto epizodám dostanou lidé i z jiných zemí. Proto vám přinášíme seznam nových postav, které se v této řadě objeví.

Prvním přírůstkem se stává herec François Arnaud (Midnight, Texas), který se představí v roli Tommyho, okouzlujícího a ambiciózního producenta video her, který se z obyčejné kabelové sítě přesunul do vyšší ligy.

Kanadská herečka Natalie Hall (Star-Crossed) si zahraje drzou, ale zábavnou svobodnou matku Candi, která se zároveň živí jako striptérka v Miami.

Meagan Holder (Pitch) se představí jako Noelle, kterou zajímá, jaký dojem zanechává na ostatních lidech. Živí se jako realitní makléřka v televizi, která vložila spoustu úsilí do toho, aby se stala televizním miláčkem.

Postavu Rodriga si zahraje Alejandro Muñoz. Rodrigo je nafoukaný mezinárodní hráč fotbalu a kdysi byl v Everlastingu jako nápadník a dívky budou dále soupeřit o jeho pozornost.

Další kanadská herečka Meghan Heffern (Wynonna Earp) se v seriálu objeví jako Sofia, která byla milou učitelkou ve školce, ale teď se do soutěže vrací, aby se stala tou zlobivou holkou, kterou budou diváci rádi nenávidět.

Christopher Russell (Dirk Gently's Holistic Detective Agency) se představí jako bývalý účastník soutěže Jack, který se umístil na druhém místě a později se stal dokonce i nápadníkem. Má sklon k tomu vybírat si špatné ženy.

Poslední známou novou posilou bude Alli Chung, která si zahraje postavu Skye, ženy, která má ráda velké párty a nemá žádné zábrany. Do Everlastingu přijíždí, aby se bavila.

Zdroj: Deadline

Jste zvědavi na nové postavy? Těšíte se na čtvrtou sérii? Podělte se o své dojmy v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama