UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

Titulky k posledním dvěma epizodám

Titulky k posledním dvěma epizodám

České titulky k sedmému dílu Bluff a osmému dílu Sudden Death jsou hotovy. Ke stažení je najdete v profilech těchto epizod. Doufáme, že jste si užili sledování nejen čtvrté série, ale také celého seriálu, neboť těmito díly se s námi UnREAL loučí.

4 0
30.8.2018

Diskuze /3

Tamy Happy

Jak jako loučí? To je definitivní konec tohoto seriálu? :O

#2 tominotomino
30.8.2018 | 23:27:41
tominotomino

#1 Tamy Happy: Ano, čtvrtá série je poslední.

webmaster
30.8.2018 | 23:51:36
Tamy Happy

Aha, ach jo. Tak děkuju. :(

31.8.2018 | 19:46:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama