UnReal
93/100 - 20×

UnReal

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. Nová komedie UnReal ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Lifetime | 42 minut


Špinavé pozadí reality show: Když se z žen stanou mrchy

Špinavé pozadí reality show: Když se z žen stanou mrchy

Takovou reality show jste ještě neviděli. Protože to vlastně technicky vůbec není reality show. Seriál UnReal je ve skutečnosti plný herců, kteří podle scénáře fingují, jak opravdu fungují televizní soutěže. Včetně ambiciózní šéfky štábu, která pro získání diváků udělá cokoliv.


4 0
2.6.2015

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. Nová hořká komedie UnReal ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

V hlavních rolích hrají Constance Zimmer (House of Cards, The Newsroom, Entourage), Shiri Appleby (Girls, Chicago Fire), Freddie Stroma (Harry Potter) a další.


Tvůrci seriálu jsou Marti Noxon (Buffy the Vampire Slayer, Private Practice) a Sarah Gertrude Shapiro (The Bachelor). Seriál UnReal startuje v úterý 2. června našeho času na stanici Lifetime.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lampú

no vypadá to zajímavě :D dám tomu šanci

#2 Kafka Tamura
2.6.2015 | 13:22:07
Kafka Tamura

#1 Lampú: no velice

2.6.2015 | 21:29:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!