Zdroj: Warner Bros
Seriál The Vampire Diaries je už sice ukončen, ale na internetu se objevily staronové fotky herců z loňského Comic-Conu v San Diegu nafocené pro Warner Bros.TV Boat. Fotografie naleznete uvnitř galerie.
Foto: Warner Bros.
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /6
TVDandTO
Ian je prostě nejlepší:-)
Car
Paul :-3
#3 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#2 Car: Jj tady to nejvíc sluší Paulovi a Mattovi Davisovi :-) Ian taky dobrý, ale díky tomu z jakého úhlu je to vyfocené, nelichotí to jeho postavě :-/ Zach no coment a Michealel už trochu zavání selfíčkem :-)
#5 CarKaraSnowAllen
Ian je Derek Zoolander…na každé fotce stejný výraz. :D
Nejvíc se mi líbí Matt Davis, frajer. Paul je k sežrání, vypadá tam roztomile.
#5 Car #6 ShadowKittyGirlCar
#3 ShadowKittyGirl: joooo Matt taky dooost slusne to je jasne :-)
#4 KaraSnowAllen: hihi souhlas :D
ShadowKittyGirl
#4 KaraSnowAllen: Tjn, taky už jsem si toho všimla :-)Ty vždycky víš, co říct, aby to bylo trefné a zároven se to dalo považovat za hlášku :-) prostě umíš pobavit :-)