Zdroj: CW
Damon je polapen ve Fénixově kameni a Bonnie ho musí rychle dostat z něj ven, aby ho kámen nezačal ovlivňovat a navždy ho tak nepoznamenal.
Foto: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /7
Drahu68
měla by se objevit Elena v jedné epizodě, tedy vlastně Catrin ;-) Damonovi v podvědomí . Ví někdo víc?
#2 VampKošilkaVampKošilka
#1 Drahu68: Blbost.
#3 CarCar
#2 VampKošilka: taky si myslím :D ,,budeme rádi,, když se objeví v závěrem v posledních dílech seriálu :D
#4 VampKošilkaVampKošilka
#3 Car: Ani tam by nemusela hele. :-D Nechybí mi.
#5 Car #6 VampKošilkaCar
#4 VampKošilka: taky mi nějak extra nechybí, ale to by nebyla Plec :D aby ji tam nedala:D
VampKošilka
#4 VampKošilka: Plecka je švihlá. Tvrdí, že jí tam Nina jakožto Elena chybí(jako producent by to měla brát z hlediska příběhu) ale ta postava neměla pro příběh už žádný přínos krom toho, že se pelešila s Damonem a občas si svatouškovsky zamentorovala, či někomu poradila.
#7 CarCar
#6 VampKošilka: tak mě přišlo, že na ní byla docela závislá a že ten její odchod vážně špatně nesla, proto si myslím, že na nějaký suoer happy end to prostě domluvený bude ten návrat minimálně na pár dílů jak už se tady psalo…proč Nina skutečně odešla to ví jen ona sama, nicméně v tomto příběhu už vážně nechybí…včera jsem shodou okolností sledovala díl 2×01 – Return, a trochu změna no, vidět ji hrát Elenu a Katherine je prostě potěšení pro moje oči :-) ale v té době to bylo trochu někde jinde, každopádně lidská Elena před upírstvím 4ever :-)