Zdroj: CW
Jak jsme již slíbili, opět jsme pro vás aktualizovali naši databázi postav a herců. Tentokrát si můžete ohodnotit čaroděje a čarodějky z klanu Gemini. Pro další aktualizace nezapomeňte sledovat náš web.
Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit!
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /4
tynamorgan
Jo jsem mela hrozne rada s Alaricem, a doufala jsem, že on bude konečně šťastný, ale to se nestalo. Ale jsem rada za dvojčátka :) Liv a Luke jsem moc v oblibě neměla, ano.. nebyli špatní, ale nebavilo me to :D naopak Malachai Parker? To byla moje nejoblíbenější postava ze seriálu, byl zatraceně sexy :D padouch a take zábavný a opravdu fascinující, alespoň tedy pro me, mrzí me, ze ho Damon zabil :(
#2 CarCar
#1 tynamorgan: :-( jo no :-/ hlavně co mě fakt naštvalo, že Plecka nechala Jo umřít…ona se v tom fakt vyžívá, to samý mi udelala i v Containemnetu, tam to taky zničila… hlavně že Delena bude mít (nejspíš) štastný konec to jo :D ale Rickovi tu pravou ženskou prostě nechat nemohli, líbil se mi hodně s Jennou ale Jo pro něj byla ještě lepší ale ne nic…a hlavně jsem doufala, že když už tak pomocí toho kamene jí nějak přece jen vrátí…tak zase nic :D jinak jo Kai aká Chris super postava, super padouch, po Klausovi bych řekla že rozhodně největší psycho zabiják já ho měla taky ráda a právě proto jsem se dívala na ten seriál Containment, kde hrál právě Chris, a hrála tam i ta nová Rickova chůva :-)
#3 VampKošilkaVampKošilka
Jo jsem si též neskutečně zamilovala. Jodi Lyn O'Keefe znám už z dřívějška a Jo byla fakt parádní, z Rickových holek jsem jí měla nejradši a ona byla prostě ta pravá no. Kaie netřeba komentovat a Liv a Luke se mi taky hodně líbili a celkem mě sr-li ti DE fanoušci, co je neustále obvinovali z Damonovi smrti. Lol, bych je chtěla vidět, zda by nechali vlastního sourozence zemřít, aby se vrátil nějaký upírský, seriový vrah, kterého pomalu ani neznají.
#2 Car: No jo, přesně tak. Zdravý, reálný a prospěšný vztah, který mohl Rickovi přinést pravé štěstí, to Plecina v pohodě vyškrtne, ale hlavně že Dilinka pár, asi nejvíc toxic vztah všech dob, ten bude mít svůj happyend, taky tuto logiku nepochopím. A myslím, že ani milá, sexy hlídačka tomu moc nepomůže, protože bylo několikrát neznačeno, že Jo byla láska Rickova života.
#4 CarCar
#3 VampKošilka: u ní je to normálka že, vyživá se v tom to samé udělala i v Containementu…ona prostě na ty happyendy není… ehm chyba! jak u koho :-/ no myslím, že finále tohohle seriálu pro mě bude asi nejhorší a to jsem myslela že nejhorší bude PLL final :D, asi tak nějak a i kdyby si spolu začali tak to bude stejně jen náplast a je to trapný mu někoho cpát jen proto aby teda někoho měl, on stačil ten úlet s Caroline