Zdroj: CW
České titulky ke čtvrté epizodě osmé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody An Eternity of Misery. Epizodu potom nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z webu CWzone.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /4
Bymyself
Parádní díl!!! Docela mě mrzil osud Tylera. :D Jako nikdy jsem ho nemusela, ale zbavit se ho takhle? :D No.. Chudák :D Každopádně… TEN KONEC?!!!! Katherine hadra! Omg jak já bych chtěla, aby se vrátila, aspoň jednou. Jestli tam má Nina opravdu být, mohla by si střihnout Katherine v peklíčku. ♥
#2 paveltomanpaveltoman
#1 Bymyself: konečně to vysvětlili po 3 letech :D
#3 CarCar
#2 paveltoman: já si myslí, že to nebude jen tak ale :-) že to vysvětlili pod záminkou něčeho většího :-) buď kvůli poslednímu návratu Katherine a pár dalších postav jako na rozločenou nebo kvůli něčemu jinému..to si zase nemyslím, že by to byla až taková náhoda :D
Crazynecka
jeste navrat ke 3. dilu.. docela me zarazi, jak se Sybil pokousi odpoutat Damona od Bonnie a Eleny.. M<slim tim, jako by pro nej byly to nejdulezitejsi ? Ja mela za to, ze tvurcum slo o to, aby se ukazalo , ze cely serial je o Damonovi a Stefanovi ? Ja myslela, ze skoro cela 6, 7 a 8. Serie byla o tom, jak ti dva jsou pro sebe nejdulezitejsi.. a najednou ma Damonovu lidskost udrzovat s Elenou Bonnie ?