Zdroj: CW
V den, kdy bude odvysíláno finále seriálu The Vampire Diaries, tedy 10. března, bude odvysílána i speciální rozlučková a rekapitulační epizoda ještě před odvysíláním samotného finále. Na co se můžete v této epizodě těšit, najdete uvnitř článku.
Speciální rozlučková epizoda s názvem The Vampire Diaries: Forever Yours” bude odvysílána těsně před finále seriálu The Vampire Diaries. Web CW již vypustil popis, který napovídá, čeho všeho se v této epizodě dočkáme, a že toho bude opravdu hodně.
Po osmi nádherných letech se The Vampire Diaries blíží k dramatickému a epickému konci. Tato hodinová retrospektivní epizoda bude plná rozhovorů se současnými, ale i minulými herci, kteří si v seriálu zahráli nějakou postavu. Nebude chybět ani rozhovor s výkonnými producenty Julii Plec a Kevinem Williamsonem. Uvidíme také záběry ze zákulisí z poslední sezóny a několik zvláštních momentů, které se za těch osm uplynulých let udály.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /20
ShadowKittyGirl
Osobně bych raději brala delší finálový díl, ale když už nic, tak aspoň toto. Pro mě je španělská vesnice to, jak se seriály dostávají na ulož.to hellspy a podobné weby, ale upřímně doufám, že to tam někdo s titulkami nahraje. Nechtěla bych o to přijít a má angličtina není tak dobrá. Najde se tu dobrá duše? Prosím……… Smutně koukám :-D
#6 Car #18 KaraSnowAllenShadowKittyGirl
[smazáno] A bude tam i tenhle bonus? Díky za tip, i když já si to raději nechávám v notebooku no… Tam si to můžu pustit kdykoliv, i když nejsem zrovna poblíž wiffi. Jsem v tohle trochu konzerva no :-D
#3 delena teamdelena team
#2 ShadowKittyGirl: Tak to nevím, ale asi spíš ne, netuším :) No jasný to chápu že je to lepší stáhnout, ale než čekat dva dny tak radši ten jeden :D Nemáš zač :) Z toho si nic nedělej to já taky :D
#4 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#3 delena team: :-)
Andie24
Přesně tohle jsem chtěla, aby tam bylo :) Jen by to chtělo hodně behind the scenes, zkažené záběry a celkově vtípky při natáčení :)
#7 Car #10 ShadowKittyGirlCar
#1 ShadowKittyGirl: ne asi, chtělo by to při nejmenším hodinové finále, ale co no…musíme být vděční za vše koukam :-D no já doufám, že na topseriálech to pak bude normálně v 8 sérii :D a přeložené by to mohlo být
#10 ShadowKittyGirlCar
#5 Andie24: na behind the scenes je dobrý youtube zrovna nedávno jsem se dívala na nepovedné scény z páté série :D a Nina s Paulem docela perlily .-D
#8 Andie24 #10 ShadowKittyGirlAndie24
#7 Car: Já už všechny viděla :D ale myslím, že toho je mnohem víc, co není na netu.. A já se na tohle můžu dívat třeba hodiny :D
#9 Car #10 ShadowKittyGirlCar
#8 Andie24: jasan :-D no to určitě :D chtělo by to něco víc, to máš pravdu to já taky :D
ShadowKittyGirl
#5 Andie24: Za hodinu toho taky moc nestihnou, ale těším se
#6 Car: též stále doufám, že to nějaká dobrá duše hodí na net přeložené at už ke stažení nebo ke shlédnutí. Byla by škoda o to přijít a na youtube je to vždycky rozkouskovaný a prostě na prd viz třeba záběry z komik conu…
#7 Car: Jako to jak to pak sestříhají ty Gag reely jakože pokašlané záběry jsou skvělé, ale jednotlivé vystřižené scény se třeba hledají dosti těžko
Nejlepší bylo jak v první sérii Nině spadla ta socha když se o ni opřela, nebo jak sebou sekla v té sukni a zatímco jí Ian sbíral Paul se smál až se prohýbal v pase :-) Jo a ve druhé pak Hey, I am Ian :-)
#8 Andie24: Vždycky je toho víc, jen to nezveřejnují. Někteří herci by se pak z těch seriálů vůbec nikdy nepřeřekli, když se nedostanou do ofiko videa a o tom dost pochybuji.
Yes, též bych na to vydržela koukat strašně dlouho, i když jim moc nerozumím :-D
#11 CarCar
#10 ShadowKittyGirl:to já taky ty jo ._/ ale spíš to vidím na uložto no :D právě… to souhlasím :-( jo na to si matně vzpomínám to bylo mooc hezký :-)
#12 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#11 Car: Tak mě napadlo, že jak tu někteří dělají titulky, tak by to třeba mohli udělat i pro ten bonusový díl. Vědí totiž jak se to dělá na rozdíl od nás ostatních :-)
#13 CarCar
#12 ShadowKittyGirl: v to pevně doufám tedy :-) bylo by to fajn, každopádně to budu zjistovat neboj :D
#14 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#13 Car: Snad se fakt někdo slituje, doufám v to :-) Jsem holt optimista…
#15 CarCar
#14 ShadowKittyGirl: já myslím, že určitě to si snad nikdo nenechá ujít! :-) určitě o tom budou i nějaké informace :-) myslím že něco podobného budou mít i PLL ale ty budou mít snad dvůj vlastní film či co
#16 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#15 Car: PLL budou mít dokonce i film? Bože, Freeform už vážně neví coby… Ne, že by se od ní v tomhle CW nemohla přiučit. Deníkům by taky prospěl závěrečný díl o délce filmu a pak tak hodina a půl bonusů, ale oni dělají jako kdyby na to ten vysílací čas vůbec neměli…
#17 CarCar
#16 ShadowKittyGirl: prý jo :D je to hrozný :D prostě furt jenom vytřískat z lidí peníze :D asi tak… no to si myslím, že určitě, nevím čím Plecka přemýšlela pač jako 43 minutový díl kde se má vrátit asi 5 postav a jedna umřít a vůbec má se to celé nějak zakončit je jedna velká hovadina
#19 ShadowKittyGirlKaraSnowAllen
#1 ShadowKittyGirl: Přesně. Klidně by se mohl prodloužit finále, místo nějakého retrospektivního speciálu.
#19 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#17 Car: Bude to madlajz
#18 KaraSnowAllen: Jako vzhledem k tomu, že finálové díly deníků budou sledovat asi všichni, co na ten seriál kdy koukali a pokud jim jde o sledovanost… Mohli si dovolit dát i 22 epizod. Nebo 20. Proboha ale 16? to je otřesně málo a je to na tom seriálu dost vydět. První polovina si běží jako by měla na všechno čas a ted nám to ke konci hodlají všechno naprat. Jako nechápu. Kdyby je všechny zlikvidovali v 15. díle a pak už by byli jen důsledky, čili teda ten pohřeb návrat Eleny a tak, nevadilo by mi to, protože bych si to užila. Dokonalé loučení, ale tohle? A jestli bude speciální epizoda odvísalaná před finále, tak se tam nebudou bavit o tom jak to skončilo a proč to tak skončilo. Budou mlžit aby zvýšili napětí, tudíž se dozvíme prd. Snad teda aspon zavzpomínají na něco hezkého, co se dělo v zákulisí a my u toho nebyly. Ne, že by ted Youtube nebylo plné rozhovorů s nej scénami a tak…
#20 CarCar
#19 ShadowKittyGirl: to tedy :D podle mě je to blbost aby se něco takového vysílalo před finále ale ok…