Zdroj: CW
Premiéra osmé řady seriálu The Vampire Diaries nás čeká opět na podzim. Letos zapisování do deníků naši upíři započnou 21. října. Můžeme se těšit na plno nových tajemných záhad.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
HBO Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV | Telly | Oneplay | SledovaniTV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
| Telly
| Oneplay
| SledovaniTV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /14
Car
yes :-)
Fifipek
Raději Originals :)
OriginalHunter
presunút Originals na midseason bola najvačšia chyba .. to im neodpustím nikdy
VampKošilka
Okey. U The Originals se ani nedivím. Je to snad druhý nejméně sledovaný seriál na CW a ještě CWíčko prodloužilo všechny své seriály. Ted převzali Supergirl a musí někam vecpat novinky, takže přesun TO na midseason je moudré řešení. Divím se, že tam neskončilo i TVD.
#6 CarScott.McCall
Super
Car
#4 VampKošilka: hold chtějí tu (poslední) sérii asi ještě dopřežít :D jiný důvod nevidím :D
google147
Tak ale TVD měli po přesunu na pátek velkou nevýchodu, že v Kanadě novou epizodu vysílali normálně ve čtvrtek, takže to dost lidí vidělo s předstihem před oficiální premiérou na CW a i tak měli vyšší sledovanost než TO a měli by jí ještě vyšší. K tomuhle muselo CW určitě přihlížet.
Když už nic jiného, tak v TO byl Kol povýšen na hlavní postavu
#8 Car #10 Upírka007Car
#7 google147: no tak at si to užije pač si myslím, že TO má taky poslední sérii :D
OriginalHunter
Hlavne nech urobia tú blbosť že ukončia oba seríaly v jeden rok …
#13 RoseMaryUpírka007
#7 google147: Kol byl povýšen na hlavní postavu?!? Jéééééééééé! Paráda :-D
Upírka007
Já se na TVD těším. První tři série byly super. Čtvrtá, pátá pohroma. Šestá, sedmá docela šly. Nevzdávám se naděje, že osmá bude stát za to. Uznávám, taky mám radši the Originals. Mimochodem kdy bude 4. série TO, nevíte?
#12 CarCar
#11 Upírka007: jak říkám…aby si to Kol pořádně užil..pač životnost TO nevidím na moc dlouho :D no tuším, že se říkalo na jaře až :D takže za rok :D
RoseMary
#9 OriginalHunter: mam takove tuseni ze to tak nakonec stejne dopadne.
Tina-xX
Už sa teším :) Akurát by to už nemuseli tolko naťahovať..je ťažké sa rozlúčiť s hlavnou postavou ked zomrie ale koho baví dokola pozerať na to ako niekto umrie a vzápatí to vyriešia a zase bum a sú nažive… nová séria by konečne mohla priniesť nečakaný a hlavne TRVALÝ zvrat ! ..nech som poriadne nasraná a poriadne prekvapená! :)