Zdroj: CW
Výkonná producentka Julie Plec na svém Twitteru dnes potvrdila, že se do finální řady The Vampire Diaries vrátí i postava Kateriny Petrovy, která je dvojnicí Eleny Gilbert. Co na tuto zprávu říkáte? Čekali jste to?
— Julie Plec (@julieplec) February 20, 2017
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /49
227petr
Super :D (y)
mima33
Yeeees :D ďalšia dobrá správa po Kaiovi :)
GingerGin
haha aby to nakonec nedopadlo tak, že Damon bude s Elenou a Stefan s Katerine. A nebo naopak :D :D :D
Ale ano, návrat Katherine je přesně to, co jsem potřebovala. Dokonce by bylo fajn, kdyby zase byla upírkou a nejlépe dál zůstala živá. Pak by se třeba i mohla mihnout v TO. :D :D
Engeneer
A nemůžeme dostat jenom Katherine? :D
KaraSnowAllen
Čekala jsem to. A jsem ráda, že jí ještě uvidíme.
Bymyself
OMG OMG OMG OMG !!! Nejlepší zpráva večera :D Nečekala jsem to, ale strašně moc jsem doufala! Protože ona je nejlepší postava celýho seriálu. ♥ Doufám, že bude pořádně bitchy a sassy :D
Car
I'm Katherine Pierce, I'm a survivor, ovšem nejlepší její věta 5×15: ,,Which one of you gonna get kill the elusive Katherine Pierce once for all''? (nebo tak nějak:-D), yes, yes, yes Nina opět ukáže svůj supr herecký talent :-) :-*
Jouzi.Ef
Tak to tu řešíme od chvíle, kdy se otevřelo peklo a postavy z něj utíkají… jelikož je Katherine právě v pekle, bylo tak nějak logický, že se taky o něco pokusí, pokud bude mít příležitost… každopádně je dobře, že je to oficální, protože jeden nikdy neví! A je to super zpráva!
Andie24
Tak nebude teda Katherine už teď ve 14 díle ? Když tady pořád někdo píše, že Nina natáčela i s režisérem 14 epizody ? To se může vrátit i Silas ne ? :D On je taky v pekle podle mě :D Nebo třeba Markos, i když ten byl od začátku do konce trapný :D
#10 CarCar
#9 Andie24: no Markose radši ne :D no jasněěěěě vrátíme všechny zlé dvojníky proč ne :D bylo by to zajímavé minimálně :D
#18 Andie24ShadowKittyGirl
Do toho Kath! Necht se potká s Caiem prosím…
megary
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES. Po tomto túžim odkedy skončila v pekle a žobrocem od začiatku tejto série.
#13 CarCar
#12 megary: :-) :3
Adela96
Anoooooooooo!! moje zlato se vrátíííí <3
Adeleine95
Yessss .......tolik postava se vrací , jen k zamyšlení , jak je chtějí všechny nacpat do 40 minutovýho dílu?
#16 megarymegary
#15 Adeleine95: otázkou je koľkí budú reálne prítomní a nie len v nejakej Eleninej vízii. Johna aj Jennu by som videl skôr tak.
Inak, nejaké správy o Lexi náhodou nie sú? Lebo na fotkách z party po skončení natáčania bola vidieť.
#17 Car #24 paveltomanCar
#16 megary: Lexi a Kitty Kat by mi stačili :D
Andie24
#10 Car: Silas by si to určitě taky nechtěl nechat ujít :D Třeba se s Kath spřahli haha :D
#19 Car #22 ShadowKittyGirlCar
#18 Andie24: dvojníci forever :-D, nedivila bych se ničemu
#20 Andie24 #28 ShadowKittyGirlAndie24
#19 Car: Já už taky ne :D
#21 CarCar
#20 Andie24: třeba to bude nakonec Silas vid :D ten co se zabodne do Damona :D nebudu rozvíjet svoji mizernou představivost a kreativitu :D
#25 Andie24ShadowKittyGirl
#18 Andie24: peklo holt lidí sblizuje bezne:-)
#25 Andie24anndy
jen doufám, že všechny ty návraty budou mít hlavu a patu. Aby to zas nebyly jen párvteřinový záblesky, ať už z minulosti nebo v něčí hlavě
#28 ShadowKittyGirlpaveltoman
#16 megary: pokud si dobře vzpomínám, tak Lexi na konci páté řady, jak se bortila druhá strana, řekla že našla klid takže ta asi ne :)
Andie24
#21 Car: Mě třeba Kath nesedí na toho nejhlavnějšího nepřítele :D. No raději nevytvářet žádné teorie :D já se ráda nechám překvapit :D
#22 ShadowKittyGirl: Teď nevím jestli to je ironie nebo ne :D já už se tady v diskuzích moc nevyznám :D
#26 Car #28 ShadowKittyGirlCar
#25 Andie24: chápu :-D já už to vzdala raději :D nechám se také překvapit :D
#28 ShadowKittyGirlkath023
Bože díky,moje prosby byly vyslyšeny :D Nečekala jsem to vůbec,říkala jsem si,že nemá na nikoho žádnou vazbu a nikomu nechybí,takže nemají důvod ji tam vracet..jenom doufám,že to nebude flashback :D
#28 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#25 Andie24: Víš, že ani já sama nevím, jak jsem to vlastně myslela? Prostě mi to přišlo vtipný to říct. :-) Klidně by to tak být ale mohlo. Jak říkala Car #19 Car: dvojníci forever, nedivila bych se ničemu :-)
a i když se mnou většina nesouhlasí, taky si nemyslím, že ona je tím největším nepřítelem. Spíš s tou svatbou bych řekla, že se jí pokusí vylákat a bude představovat nějaký problém, starý nepřítel rozhodně je ale největší? Prostě nevím…
#26 Car: ono nám taky nic jiného nezbývá, že? Ach jo…
#23 anndy: V to doufám také, ale na nic jiného asi v případě některých postav nebude čas…
#27 kath023: Přesně moje první reakce, protože jsem se za ni modlila už od doby, co Georgie byla vycucnuta stejným způsobem jako ona v 5. sérii.
PS: Pořád doufám, že se nějak spikne s Caiem, protože tihle dva záporáci by se prostě měli potkat :-D a utvořit dynamické duo :-)
#29 Car #35 Andie24Car
#28 ShadowKittyGirl: hihi doublegangers nebo jak se to píše nejlepší :D byla by to sranda rozhodně :D no jako KittyKat rozhodně nerozdýchá svatbu svého milovaného Stefana :D , přesně tak lepší nic nečekat a nevytvářet příliš rozsáhlé teori :D
prostě jak už jsem psala I'm a Katherine Pierce, I'm a survivor :-)
#30 ShadowKittyGirl #31 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#29 Car: Ne asi :-D Uvidíme teda jestli to fakt přežije nebo ne, ale přeživší rozhodně je a to dokonce i když už v podstatě umřela. To slovo je hrozný, i herci ho mají sem tam problémy vyslovit, což je funny
#32 CarShadowKittyGirl
#29 Car: Paradoxně ji ale i Silas i Stefan zabili, takže kdo ví, co z ní vyleze… Snad ne ten flashback no…
Car
#30 ShadowKittyGirl: jo no :D ja myslím že je tam přehláska i ale tu neumím udělat :D je to spíš dopplegangers :D právě no to bych byla fakt naštvaná :D hodně se mluví o tom, že tam Nina bude dřív jak v 16 díle :-O
#33 UschiUschi
#32 Car: No co ja jsem cetl na redditu (neni myslim oficialne potvrzene), tak nina byla u trech nataceni, takze je mozne, ze se ji dockame driv.
#34 CarCar
#33 Uschi: právě také jsem si to myslela, tak dík za info :-)
Andie24
#28 ShadowKittyGirl: No právě, taky si myslím, že teď už by nemusela být jejich největším nepřítelem. I když jí peklo mohlo změnit ještě k horšímu (pokud to jde :D). I když ta svatba jí asi bude hodně nepříjemná no :D. Logicky by měl být největší nepřítel a nejsilnější ten ďábel Cade, ale toho asi porazí nakonec ještě dřív nebo nevím. Takže jsem zvědavá kdo to bude a jak to udělají :)
#36 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#35 Andie24: Myslím že v příštím díle se ohledně Cada trochu rozjasní a uvidíme. Možná tam už bude ta Kath a Caie vlastně pořád nevyřešili, tak uvidíme no. Hádám že se ukáže na konci jako Cai Budou si myslet, že je to Elena, ale bude to ona a jim ztuhne úsměv :-)
#37 Andie24Andie24
#36 ShadowKittyGirl: Jojo přesně :D taky si myslím, že se tam takhle objeví :D Damon nadšený a potom zklamaný a naštvaný :D A bylo by fajn kdyby už ve 14, ráda sleduji Ninu ať už jako Elenu, nebo Kath :) Takže čím víc Niny, tím pro mě lépe :)
#38 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#37 Andie24: Rozhodně by to pro ni bylo typické a taky ji chci dřív než v posledním díle, i když za Katherine jsem snad raději než za tu Elenu, ale pokud její přítomnost znamená Happy End pro Damona, super, kdyby ale ne, zapálila bych tu její rakev, nebo ji vůbec nebudila, nemělo by to cenu…
#39 Andie24Andie24
#38 ShadowKittyGirl: Mě sere Plecka v tom, že si libuje, že vždycky udělá nějakou cute scénu zamilovaných a v sekundě to pak posere smrtí, nebo nějakou kravinou. Jestli Delena bude mít jen chvilkový happyend, tak to beztak udělá i u nich.. Jen si zase nedovedu představit reakci Eleny, která by zbytek probrečela kdyby ten kdo zemře je Damon :D Já fakt nevím, co od toho čekat a bojím se, že budu zklamaná :D Ale jsem ráda i za Elenu, já jsem prostě za, že to s ní začalo, tak to s ní musí i skončit :) Kath je pro mě taková třešnička na dortu, pokud teda nakonec nebude ona kdo někoho zabije.
#40 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#39 Andie24: Prostě typická Plecka :-/ Bojíme se všichni…
Ano, určitě by tam být měla, když je to finále, ale pokud Damon umře, co tam bude dělat?
U Katherine jeden nikdy neví, to je to proč ji milujeme a nesnášíme zároven :-)
#41 Andie24Andie24
#40 ShadowKittyGirl: Kdyby Damon umřel tak taky nevím, jak to chtějí udělat. Nicméně Damon byl teď bez ní taky, tak i tím, že to končí by ona byla prostě bez něho. No Katherine určitě překvapí :D
#42 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#41 Andie24: Jo, jenže dočasně, takhle jí budou muset zase vymazat vzpomínky na něj a sorry ale to už tu prostě bylo, ale je pravda že s hrdinkou smrtí Damona bych se asi dokázala nějak smířit, než aby to odskákali oba bratři, no ale to si říkám ted až ho uvidím kaput, tak se rozbrečím a něco rozbiju…
JirkaD
Yes! :-D Elena ať si klidně dál spí :-D Důležitá je Katherin! :-D
#44 ShadowKittyGirlShadowKittyGirl
#43 JirkaD: To se mi líbí :-D
sara93
A co když ta co m umřít v posledním díle bude Caroline? Kath jí zabije na tý svatbě :D
#48 ShadowKittyGirlJirkaD
To by ke Katherin sedělo :D Snad ne… ať umře Bonnie, ta s tim má už zkušenosti :D
#47 Car #48 ShadowKittyGirl #49 sara93Car
#46 JirkaD: souhlas :D
ShadowKittyGirl
#45 sara93: Rozhdoodně by to málokdo čekal, kdyby chtěla šokovat zabije ji a ke Kath by to váženě sedělo, ale nevím no, tak nějak nechci ani aby to byla ona…
#46 JirkaD: Tak to je strašně vtipný výrok, ale rozumím no… Na druhou stranu to všichni tak nějak čekají. Navíc už to vážně nikoho nedojme a v případě smrti půjde za Enzem, to není zrovna špatný konec a prosto si myslím, že to Plecka nedovolí ale je to škoda ona by mohla být poslední smrt
#49 sara93sara93
#46 JirkaD:
#48 ShadowKittyGirl: no podle toho posledního dílu to zatím sedí