Zdroj: CW
Bonnie se snaží zjistit něco víc o tajemné lovkyni upírů a Mary Louise musí přihlížet, jak se spolu Bonnie a Nora dobře baví.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /4
Car
jak hodnotíte ten dnešní díl? musím říct, že mě se to líbilo, víc než ten minulý, konečně trochu Bonenzo :-) bylo to hrozně cute je vidět spolu, myslím, že to tam docela zajiskřilo byť to byla jen chvilička, trochu mě štve jak se Mary vtírá pořád k Noře, ale trochu ji chápu pač Nora je vážně skvělá :-)
jsem ráda, že se Stefan konečně zbavil Juliana a dal Damonovi přes držku, naopak chudák Caroline myslím, že prožije ještě krušné chvilky co se týče toho magického těhotesntví :-(
a ten závěr…upřímě jsem čekala, že Damon,, podlehne,, kouzlu jiné ženy mnohem dřív než až v půlce série každopádně jak se pak ukázalo nevybral si na to zrovna dobrou kandidátku, ale díl byl super lepší než ten předchozí :-)
#2 VampKošilkaVampKošilka
#1 Car: Taky jsem to od Damona nečekala, ale jsem za to ráda! Konečně po dlouhé době, jen jsem si přála, aby tam místo té Krystal byla Bonnie, ale s tím se holt nedá nic dělat. Sama sobě se divím, ale líbili se mi Bonnie a Enzo, nebo jsem si spíše už na ně začala zvykat. Bonnie a Nora jsou asi moje nejoblíbenější ženské charaktery za tuhle sérii, jejich přátelství miluju. ML mi lezla na nervy, ale alespoň to dostala sežrat.
Po dlouhé době díl, co mě docela bavil a aspoň konečně nějaká Steroline.
#3 CarCar
#2 VampKošilka: on mě i z té malické kratičké scény přišlo ,,že to tam prostě je,, :-) nemůžu si pomoct a vypadá to fakt fajn, no Damon si začal s nesprávnou ženou ale nikdo nemohl čekat, že si ,,neužije,, :D jojo přesně tak ony mají fakt super tým .D a hodně mě baví jak Mary pořád dolejzá :-D ale přijde mi, že Nora vždycyk vyměkne a stejně ji to nakonec odpustí :-D mě to taky bavilo, pořád lepší než ten minulý :-) no Steroline si musíme užívat protože dle popisu dílu 7×15 tuším to bude už nadobro v háji :-(
Natýýý
Scénky s Bonnie a Norou miluju :333 Ty dvě jsou spolu nej :D. Jinak Mary Louise ráda nemám takže o to tahle ukázka je lepší :D