Zdroj: CW
Caroline s Alaricem se snaží vyřešit problém se svými dcerami a při tom všem zjišťují, že problém je nejspíš v tom, čemu všemu byla dvojčátka vystavena. Stefan s Damonem vchází do Zbrojnice a vyruší tak jejich rozhovor.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /2
Car
chudák Stefík :D je na něm ta únava fakt znát :D Kai je asi kapánek těžkej :D , trochu mi to připadá, že chce Car utéct – jako není se čemu divit, Stefan ji tak trochu poslal do háje no, ale na to že příští díl má být už svatba jako zajímavý je to .. A Damon? :D ten je bez komentáře :D
LostArrow
Chmm pořád přemýšlím koho pošlou pod drn ale s tím Damonem se mi to nezdá…Nedávalo by to absolutně smysl. Celou dobu čekáme až se vrátí Elena a budou spolu a nakonec by ho zabili? Jako jasný má to svý kouzlo ale přijde mi to strašně nelogické :D Spíš se přikláním k tomu Stefanovi nebo Bonnie to mi dává větší smysl než Damon :D