Zdroj: CW
Lily se znovu shledává se svou dávnou láskou Julianem a rozhodne se uspořádat večírek, na který pozve Damona se Stefanem.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /15
RoseMary
snad se damonovi podari oziveneho juliana zabit.ale ze by ho ozivovali jen proto aby ho mohli zabit?to se mi nejak nezda
#2 megarymegary
#1 RoseMary: Mam za to, ze se tam jeste tuhle serii navzajem prohodi vic dusi a tel :D … A zeJulian jeste chvilku zustane, ostatne holky tady pisou v predchozich diskuzich zajimave teorie o tom prohazovani dusi. :)
katek
Mňa zaujíma čo za psychopata bude duša čo oživili v Jo.
Simča09
myslím si, že se Ric do tý duše zamiluje a bude s ní..A bylo by třeba hustý kdyby Elenina upíří duše se tam taky nějak ocitla, ale to by bylo moc zamotany
#5 megarymegary
#4 Simča09: Elena už je ale človek, vzala si ten liek, čo Bonnie priniesla z väzenského sveta.
vašti
Ahoj, kde jsou ty diskuze o prohazování duší?
#8 megaryCar
také si myslím, že tato série bude o prohazování duší, každopádně tento díl vypadá, že bude hodně akční :.D což se mi opravdu líbí :D
megary
#6 vašti: http://www.edna.cz/…jsou-hotove/#… třeba tady. Další názory můžeš najít přes google nebo na vampire diaries wikii v diskuzích pod články. http://vampirediaries.wikia.com/…hoenix_Stone
Lady Vamp
Tak Bonnie a Enzo v budoucnu jako pár? Docela mě to překvapilo , ale proč ne?Jsem zvědavá co je svedlo dohromady, koneckonců oba si zaslouží konečně trochu štěstí a lásky..si myslim..
#10 CarCar
#9 Lady Vamp: já si myslím, že uričtě poté co Bon ztratila Jeremyho kvůli vězenskému světu pořádné štěstí na chlapy neměla a Enzo na ženské také ne takže proč ne
Camrynerine
Hele vím že je to asi blbost ale jen takový nápad… co jsem viděla na fb… Nemohla by se nááhodou v tom šutru objevit duše Jenny? Byla upírka… a navíc Rick už by si konečně zasloužil být šťastný…
#12 Stelly #14 Simča09Stelly
#11 Camrynerine: Taky mě to napadlo,ale pak mi došlo,že podle toho co říkali,tak ty upíry(jejich duše) tam někdo musel uvěznit a že to funguje na podobnej princip jako vězeňskej svět…
Jinak mě ještě napadlo,že jak ta upírka v těle Jo řekla hned ukaž mi to to stačí jen obvázat…Tak bych řekla,že krom vlastností těla jako čaroděj,upír atd… Si tělo asi ponechává i jiný věci,např který jsou třeba částečně přirozený nebo nevím jak to vysvětlit,ale chápejte jak jinak vysvětlit to,že upír v Oscarovi po chvilce uměl čarovat a že upírka v Jo zase věděla jak mu ošetřit zranění..... ;-)
#13 CarCar
#12 Stelly: ano to sedí, taky mě to napadlo nemohli by to jinak vědět :-)
Simča09
#11 Camrynerine: není to blbost! bylo by to hodně dobrý třeba kvuli tomu budou zjištovat informace a mohli by tam na chvilku zatahnout zas Klause :D To by Stefan asi čuměl kdyby se Caroline vydala zjištovat třeba s Bonnie za KLausem informace o tom rituálu
#15 megarymegary
#14 Simča09: Ja by som sa potešil aj väčšiemu crossoveru, pokojne aj viacepizódovému, bolo by super vidieť spolu niektoré postavy z TO a TVD. Ja by som pokojne shippoval Caroline a Marcela.