Zdroj: CW
Když hrozí, že Damon odhalí vyjednanou dohodu mezi Stefanem a Lily, musí napravit vztah se svou matkou. Alaric získal tajemný artefakt a rozhodne se požádat Bonnie o pomoc.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
HBO Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV | Telly | Oneplay | SledovaniTV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
| Telly
| Oneplay
| SledovaniTV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /8
RoseMary
chudinka caroline.ale je dobre ze damon konecne prijde na to ze enzo je na strane lily,treba ho dostane zpatky…uvidime.
666CONSTANTINE666
Konecne v tomto serialy nieje elena huraaaa dufam ze ked sa objavi tak v poslednej časti
#8 RoseMaryCar
taky jsem nespozorovala, že by mi tam Elena chyběla no :D každopádně ta Val mi je tedy krajně nesympatická ostatní Heretici na pohodu :D, tajně jsem doufala, že Enzo bude mít rozum a připojí se na stranu Damona a spol, tímhle se mi jeho postava zprotivila už úplně…ale ano dalo se to čekat, Steroline mohli dát trochu prostor než je zase rozdělí… a faktem je, že se konečně aspon něco děje, pořádná akce ! :-)
Mercy
Elena je pryč…Myslíte, že teď místo ní budou pořád unášet a zachraňovat Caroline? Protože to tak rozhodně vypadá :D.. Jinak dobrej dil :)
Camrynerine
Heretici mě chytili asi nejvíc :3 :3 Taková náhradní padoušská rodinka za Původní :D :D Nora je úplně nejvíc boží :D :D A Lily… i když jsem jí dřív nemohla vystát, teď jí zbožňuju… Nová série rozhodně nabrala nový směr než je Elena…Heretici jsou pro mě takové příjemné okořenění TVD a opět mě to chytlo jako tehdy třetí sérka… jsem zvědavá na další díly :)
Andie24
Já si zase myslím, že to Enzo udělal schválně, aby si Lily myslela, že je na její straně a přitom potom Caroline pomůže :) A pokud ne, tak si myslím, že v budoucnu stejně bude nerozhodný :) Zatím to vypadá dobře! :)
Boom
Super, už se nemůžu dočkat a to jsem myslela že mi tam bude Elena nějak chybět, ale naopak. Konečně to dostalo pořádný grády! Akorát jsem moc nepochopila v tom 1. díle, co to tam mělo znamenat to „za tři roky“.
RoseMary
#2 666CONSTANTINE666: stejne nechapu co tady vsichni mate proti elene.me tam teda chybi.