Zdroj: CW
Damon se rozhodne chytit uprchlého upíra Ambrose, který může být klíčem ke Stefanovu bezpečnému návratu, takže se s Alaricem vydává do Memphisu.
Zdroj: CW
Dobrodružný Hororový Romantický
8 sezón | CW | 43 minut
Netflix | Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2009 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Netflix
| Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.
Obsazení:Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)
(více)
Diskuze /11
Leo :)
Jééééj! :D Dalarick! :D
Car
:-*********
Car
téééda lidi fotografie k epizodě S07E19: Somebody That I Used to Know jsou hodně k sežraní :D a popis k dílu 7×20 je také docela zajímavý:-D
#5 VampKošilkaVampKošilka
Dalaric friendship. Sice je to pořád jedno z nejlepších přátelstv v TVD, ale dokonale jim tvůrci srazili na hodnotě, když to řeknu slušně.
VampKošilka
#3 Car: To mi povídej. „Damonovo osudové rozhodnutí, které navždy změní jeho vztah s Bonnie.“ Fakt se děsím, co tohle znamená, snad nic zlého.
#8 CarJandulkaSL
Tak přemýšlím, že jestli Bonnie půjde o život, třeba bude otrávená tím jeden z Rayniny krve a ten jed působí jen na čarodějky, ne? Teda jestli jsem to správně pochopila. Říkám si, jestli se třeba Damon nerozhodne z Bon udělat upíra.
#7 paveltomanpaveltoman
Kdyby z ní udělal upíra tak se Elena probudí ne? Protože by Bonnie vlastně umřela :D #6 JandulkaSL:
Car
#5 VampKošilka: přesně co to asi tak může být :-O jako neřekla bych že je ta sedmička úplně nejhorší teda :D
#9 VampKošilkaVampKošilka
#8 Car: Není nejhorší, ale na tom, že je čas skončit se nic nemění.:D To s upírem by i sedělo, Kat řekla, že následující epizody budou pro Bonnie zlomové.
#10 CarCar
#9 VampKošilka: tak to je jasné že jo :D to už se říká hodně dlouho :D ale i tak obdivuju, že z toho poslední dvě série dokázali docela dobře vyjít…6 super zápletka s Kaiem a ted tohle :D btw Chrisovi začíná přístí úterý seriál kde hraje hlavní roli – těším se :D, no jako já si to ale myslela od začátku co se objevila tahle info že má chodit s Enzem..přece jen by jednou Bon umřela a co Enzo ten neumře nikdy :D
#11 VampKošilkaVampKošilka
#10 Car: Tak je taky otázka, zda spolu Enzo a Bonnie budou navěky, což mezi nimi zatím nevidím. Nicméně nevím, jak by jim byla bez čarodějné moc užitečná. Jen díky tomu, že je čarodějka a taky tomu, že Bonnie je taková, jaká je, tak jsou všichni naživu. Proto si nedovedu představit, že by show dále pokračovala bez ní, protože funguje jako takový žolík pro všechny případy.