Upload
91/100 - 32×

Upload

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi


S01E07: Bring Your Dad to Work Day

S01E07: Bring Your Dad to Work Day

Nathan vezme Nořina otce na prohlídku posmrtného života, aby učinil své rozhodnutí, jestli se nechá přenést nebo ne, ale věci se zkomplikují, když Luddité sabotují Lakeview. Nora během zmatku slídí na Lucyině počítači.

cz sk
1.5.2020
26 minut

Základní info:

Režie: David Rogers
Scénář: Owen Daniels

Hrají: Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (umělá inteligence), Chris Williams (Dave Antony), Andrea Rosen (Lucy Slack), Joshua Banday (Ivan Spelich), Jessica Tuck (Viv Brown), Hilary Jardine (Mildred Kannerman), Rhys Slack (Dylan), Yvetta Fisher (Batia), Elizabeth Weinstein (vedoucí skupiny),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: Freeyond

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládají @lucius23 a @tominotomino.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama