Upload
91/100 - 32×

Upload

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi

S01E10: Freeyond

S01E10: Freeyond

Nathanovy obnovené vzpomínky a proměnlivé emoční oddanosti uvrhají Noru ve fyzické nebezpečí.

cz sk
1.5.2020
24 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Pro mě velké překvapení, scifka na pohodu, říznutá humorem a romantikou a fungovalo to moc dobře. Na druhou sérii se těším. Jen škoda, že jsem si s posledním dílem nepočkal na normální titule a vzal nedočkavě jakýsi neschválený paskvil. Kdo nad tím přemýšlí tak: „nedělejte to a počkejte“.

29.10.2020 | 11:41:21
Kasom

Všechny díly této řady bylo pro mě příjemné sledovat. Rozhodně další sezónu si nenechám ujít. Obvykle mě kombinace SciFi + komedie odrazuje, ale zde je humor přiměřený situaci a nic není „na sílu“ takže v pohodě.

15.10.2020 | 2:49:58

Stav titulků

Epizoda S01E10: Freeyond

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládají @lucius23 a @tominotomino.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama