Upload (Věčnost)
91/100 - 40×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

S01E10: Freeyond

S01E10: Freeyond

Nathanovy obnovené vzpomínky a proměnlivé emoční oddanosti uvrhají Noru ve fyzické nebezpečí.

cz sk
1.5.2020
24 minut

Základní info:

Režie: Daina Reid
Scénář: Greg Daniels

Hrají: Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Jordan Johnson-Hinds (Jamie Arpaz), Joshua Banday (Ivan Spelich), Chris Williams (Dave Antony), Hilary Jardine (Mildred Kannerman), Matt Ward (Byron Titley), Barclay Hope (Oliver Kannerman), William B. Davis (David Choak), Nikolai Witschl (zabiják), Phoebe Miu (Yang),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
feez

velké překvapení, scifka na pohodu, říznutá humorem a romantikou a fungovalo to moc dobře

22.6.2022 | 22:25:11
arthurcz

Pro mě velké překvapení, scifka na pohodu, říznutá humorem a romantikou a fungovalo to moc dobře. Na druhou sérii se těším. Jen škoda, že jsem si s posledním dílem nepočkal na normální titule a vzal nedočkavě jakýsi neschválený paskvil. Kdo nad tím přemýšlí tak: „nedělejte to a počkejte“.

29.10.2020 | 11:41:21
Kasom

Všechny díly této řady bylo pro mě příjemné sledovat. Rozhodně další sezónu si nenechám ujít. Obvykle mě kombinace SciFi + komedie odrazuje, ale zde je humor přiměřený situaci a nic není „na sílu“ takže v pohodě.

15.10.2020 | 2:49:58

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama